Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tegyem túl magam rajta?

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Mostanában minden tök jól alakult (amit furcsálltam is).

De jött a lejtő:

a barátom elhagyott!

Ő volt nekem a legfontosabb, és most egyedül érzem magam (főleg, hogy vasárnap van, barátok nélkül), sé tehetlennek, sebezhetőnek.

Nem akarom elfelejteni, mert osztálytárs, de az egyik legjobb barátnőm, meg máris nyomul rá (de TEGNAP szakítottunk)! Egyszerűen kiborító, mit csináljak?


2010. szept. 12. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
egyik legjobb barátnőd? nemhogy nem legjobb de nem is barátnő az ilyen.. én a helyedben szólnék neki hogy állítson magán.. persze nem ilyen szavakkal, hanem normálisan, hogy nkd rosszul esik blablabla.. jah és foglald el magad vmivel.. hidd el egy darabig még fájni fog, a szakítások már csak ilyenek, kösd le a gondolataidat!
2010. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ráadásul a volr pasim vele össze akar jönni!!!! :(
2010. szept. 12. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!