Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tegyem túl magam ezen?

Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Ma a buszon elég nagy zsúfoltság volt és nem voltam túl jó idegállapotba, mikor 2 néni akart leszállni és mindkettő másik irányba tolt, hogy menjek arrébb, mikor kicsúszott a számon 1 mondat, csúnya szó keretében. Ezután pont az beszélt vissza, teljesen jogosan, akinek nem intéztem, és ezután a kis jelenet után is hallottam, hogy rólam beszélnek, hogy milyen nagyképűnek képzelem magam. Tudom, hogy nem volt szép, és meg is bántam, de nem tudok sajnos bocsánatot kérni. Hogyan számoljak el a lelkiismeretemmel?
2011. márc. 28. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2011. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te magad is rájöttél, hogy megbántad amit tettél és tanultál a hibádból. Akkor meg miért van még mindig lelkiismeret furdalásod? Egyszerűen csak figyelj arra, hogy ne csinálj ilyet többé.

Amúgy meg nem kell nagyon mindent a szívedre venned. Még sok mindennek fognak hinni, ami nem is vagy.

2011. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!