Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha túlságosan is...

Mit tegyek, ha túlságosan is kötődök az egyik tanáromhoz?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tart, túlságosan is függök tőle, nagyon nagyon szeretem, de ez már nem normális. Nemrégiben voltunk egy pár napos iskolai kiránduláson, és amióta hazajöttem, rengeteget sírok, mert hiányzik. Féltékeny vagyok, ha úgy látom, hogy más diákokkal is olyan közvetlen és szeretetteljes mint velem, pedig valamilyen szinten picit azért közelebb állok hozzá, mint bárki más. Mindig figyel rám, nem ritkaság, hogy félrehív folyosón megkérdezni, hogy minden rendben van-e, mindig rámmosolyog, ha szemkontaktust létesítünk. Rosszul esik a tudata annak, hogy puszta kedvességből teszi, és egyenértékű vagyok a többi diákjával, csak egy a sok közül..Próbálom leplezni ezt, viszont elég fájdalmas. Mit kéne tennem? Volt valaki hasonló helyzetben? Félek, ha bevallanám neki, mennyire kötődök hozzá, kellemetlen helyzetbe hoznám vagy csak szánalmat keltenék benne, de én azt akarom, hogy őszintén szeressen, és én is különleges legyek neki

Mesélt már nekem a magánéletével kapcsolatban 2 komoly dologról, de a komolyabbikat csak azért, mert én is hasonló helyzetben voltam. Nagyon kétségbeesett és elkeseredett vagyok


//a tanárom nő, 50 körüli, és nincs gyermeke, én 17 vagyok (L), és rendes családom van, nagyon szeretem az anyukámat, de néha rosszul érzem magam miatta, hogy a tanáromat mégközelebb akarom tudni magamhoz, olyan mintha a 2.anyukám lenne..



2022. márc. 11. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szoktál programozni, vagy miért használod a megjegyzéshez a //-karaktereket?
2022. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Igazából, mivel az több soros megjegyzés, helyénvalóbb lett volna a /*...*/ karaktereket használnia.
2022. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos hozzászólásokat! Nagyon rendesek vagytok;) <--(Ez nálunk, szakképzett programozóknál kacsintást jelent!)
2022. márc. 14. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

14 elmúltál, simán dughattok is. Én elkapnálak mint a szél. :D Szép lenne jó lenne aztán véget érne pár év múlva. Kár lenne kihagyni. A gond az a rohadt társadalom és a világ aki ha megtudja akkor nektek esik és szétcincál csakmert neki furcsa ez... Holott köze nincs hozzá és értelmes emberek esetében ebből nem lesz baj. Ez a világ amiben élünk.


Döntsd el mit akarsz! Hívd félre kettesben! Közöld vele! És közöld azt is hogy várod a döntését és az útmutatást hogy hogy legyen ezek után. Aztán bármi is lesz, soha, senkinek ne mondd el!

2022. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most olvastam újra, elnézést kérek, hogy nem tisztán írtam le, ez az én hibám. Rosszul értetted, én nem vonzódok, meg nem romantikusan kötődök hozzá, hanem mint egy anyához. És véletlenül sem akarnék vele semmiféle testi kapcsolatot létesíteni😅 neki FÉRJE van, én meg csak szimplán hetero vagyok, de tényleg félreérthetően írtam, bocsi

Azért köszi a válaszodat!

2022. márc. 15. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!