Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változhatnék meg, ha...

Hogyan változhatnék meg, ha sokmindenben túlságosan bizonytalan vagyok? Veled volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Néha annyira szorongok attól, hogy nem tudok jól valamit, hogy - kéznél a telefonom vagy laptopon interneten - nagyon sok mindennek, talán nevetségesen egyszerū dolgoknak is utána böngészek, ami elég gyakori egy ideje, úgy érzem, hogy sokszor idegességbõl teszem, olyan dolgokba sem vagyok biztos, amit máskor tudok. Pl. ez egyetemi feladatok esetén, vagy akár ismerõsökkel üzenetváltás közben. Élõben nem böngészem

a telefonomat a jelenlétükben, de sokszor bizonytalanul fejezem ki magam, “nem tudom”-mal végzõdik a legtöbb mondat.

A kérdésem ennek kapcsán, hogy szerinted inkább jót tesz, ha valaki mindent mániákusan leellenõriz, vagy ez ronthat is a helyzeten?(pl. mindig igényli az után-ellenõrzést)


2017. nov. 17. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy esik úgy puffan. Ha így alakul valami az is jó, ha amúgy alakul valami az is jó. Soha sincs tökéletes válasz, mert pont ide vezet. Legyél biztos magadban, hogy mindent meg tudsz oldani, de ha nem sikerül úgy is jó, mert mutass nekem egy hibátlan, mindentudó embert. Biz magadban, legyél magabiztos. Kezd azzal hogy egy három napig nem netezel, fedezt fel az életet!!!
2017. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!