Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok introvertált lenni.....

Utálok introvertált lenni.. Hogy válhatnék extrovertáltabbá?

Figyelt kérdés

Előző héten bekerültem egy baráti társaságba, rajtuk kívül nincs sok barátom. De amikor csinálunk valami programot, egyszerűen nem tudok hozzászólni a beszélgetésekhez. A többiek olyan jól elvannak. Tudom, hogy nekem is hülyéskednem kellene velük de nem érzem komfortosnak. És ha eddig csendes voltam, nem lenne nekik fura, ha elkezdenék én is felszabafultabb lenni? Mit tehetnék hogy jobban megkedveljenek?

Nektek mik azok a tulajdonságok, amik nagyon szimpatikusak egy emberben?



2022. márc. 13. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Igyál!

látom tipik introvertált vagy, le sem tagadhatnád. :D

Én is introvertált vagyok, de nagyon durván. Én nagyon jól érzem magam így. A baráti társaságokat, tömegeket, stb gyűlölöm, inkább el sem megyek és nincs kellemetlenség. Van 3 barátom akik szintén introvertáltak, velük nagyon jól el vegyunk.

Keress introvertált barátokat.

2022. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó látni hogy nem vagyok egyedül ^^

És köszönöm a választ!

Más introvertáltakkal tényleg jól kijövök :D

2022. márc. 13. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne hátrány magyar fogalmakkal feltenni a kérdést mert sosem tudom merre kel óvertálódni hogy jó legyen... :D
2022. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!