Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jelenleg mi a legnagyobb...

Jelenleg mi a legnagyobb (megoldásra váró) problémád?

Figyelt kérdés

Mindenkinek vannak problémái az életben. Kisebbek, nagyobbak, eltúlzottak, elbagatelizáltak. Mi az, ami neked most pont aktuális megoldásra váró probléma? Valóban probléma-e?

Egyszer egy ismerősömmel elmentem cipőt vásárolni, majd a megvásárolt cipővel a kezünkbe jöttünk ki a boltból és ismerősöm elkezdett azon aggódni, hogy vajon a 15 ezres cipőt nem lett volna bölcs dolog a helyszínen kipróbálni egy pár körös sétával az áruházban? Vajon kényelmes lesz-e a cipője. Tud-e majd benne kényelmesen sétálni vagy képes lesz-e benne erőteljesebb gyaloglásra? Aztán elgurult mellettünk egy tolószékes idős bácsi. Láttam, ahogy az ismerősöm rápillantott a bácsi leamputált lábára, majd felnézett és azt mondta: ,, Biztos, hogy tökéletes választás volt!"

Rájöttem, hogy a bácsi valószínűleg nevetségesnek tartotta, ahogy haverom a cipője miatt hisztizett és a probléma az óriási kategóriából átkerült a láthatatlan kategóriába, sőt, barátom pillanatnyi arckifejezése elárulta, hogy abban a pillanatban hálás volt azért, hogy neki emiatt kellett problémáznia és egyben szégyen is ült ki az arcára, hiszen a bácsi is a tolószékben panaszkodhatott volna, még sem tette.

Na ez az eset ihlette a kérdésemet.



2022. márc. 20. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
az örökös depressziom leküzdése
2022. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!