Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megtudnad hogy meg 1 het...

Ha megtudnad hogy meg 1 het van hatra az eletedbol, mit tennel?

Figyelt kérdés
{arra gondolok hogy mik lennenek azok a dolgok amiket el szeretnel rendezni?Keresned-e Istennel a kapcsolatot?}
2008. dec. 17. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Haaat ez jopofa kerdes. Meg sosem gondolkodtam ezen. De torom a buksim. Hat az biztos hogy eloszoris bocsanatot kernek mindenkitol akit megbantottam.Hat Istennel? Az imadkozast akkor is fojtatnam (mint maskor is ) De nem igazan tudom...:)
2008. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Istennel nem keresném a kapcsolatot,megtalál ha akar.

Én inkább a családommal keresném a kapcsolatot.Elsimítanám a vitás ügyeimet,elbeszélgetnék a gyerekeimmel.

És ami a legfontosabb én leveleket írnék nekik különböző alkalmakra.Pl:ballagásra,diplomaosztóra,házasságkötésre,ha gyerekük születik.Szerintem így éreznék,hogy életük fontos pillanataiban velük vagyok lélekben,ha testben már nem is.

Ja és mindenképp otthon szeretnék meghalni a saját ágyamban a szeretteim között,méltósággal./ha választhatok/

2008. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát először is végrendeleet írnék, és elbúcsúznék a családtól, egyúttal megrendelném a fejfámat is, úgyis mindíg én akartam kiválasztani:) Aztán kivenném a bankból a megtakarított pénzem, és szórakoznék egy kicsit a maradék időben.

Istennel nem keresném a kapcsolatot, mivel elvi okokból nem követem a keresztény hitet.

2008. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a barátaim, szeretteim közül ajándékot vennék, vagy vhogy boldoggá tenném. Aztán egy kicsit segiteném a szegényebbeket, és imádkoznék. És elmondanám a szeretteimnek h mit jelentenek nekem, és mit éreztem irántuk. Azonkivül ha elterjedne a halálhirem, akkor elmondanám NEKI h mit jelentett nekem..hát ennyit azt hiszem :)
2008. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is megmondanám valakinek, aki még nem tud róla, hogy szeretem...

Istennel meg amúgy is jóban vagyunk :)

2008. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, megírnám a végrendeletemet titokban, és közben elköszönnék mindenkitől. De nem szólnék arról, hogy 1 hetem van.
2008. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
utaznék egy jót, annyit amíg a pénzem erőm bírja, halálom előtt be akarom járni még avilágot, legalább addig jussak el hogy elkezdem :)
2008. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát én olyat buliznék hogy az beszarás :D meg elmondanám egy valakinek h mit érzek iránta :P
2008. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Én igyexem úgy élni, hogy ne legyen olyan, amit nem tettem meg...nyilván nem lehet mindent megcsinálni...

De igyexem úgy lezárni egy napot, hogy nincsenek vitáim, haragosaim, mindennap elmondom a fontos embereknek, hogy számítanak nekem, akit szeretek, minden nap elmondom neki, hogy szeretem.

Így talán csak a végrendelet megírása maradna, ha ez lenne a helyzet. Sosem tudhatjuk, hogy mi történik aznap vagy másnap.

2008. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ha valaki tudná h egy hete van hátra az tudna egy jót bulizni..
2008. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!