Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Autista lennék vagy csak...

Autista lennék vagy csak nagyon fura? többi lennt

Figyelt kérdés

a barátaim régóta viccelődtek ezze hogy ‘milyen fura vagy’ meg hogy ‘mekkora autista vagy” de nem zavart mert én is nevettem rajta stb. de kezdenek mások és én is egyre több jelet észrevenni

(sok lesz lehet)

amikor ideges vagy izgatott vagyok akkor körbe körbe sétálgatok a teren ahol vagyok

hogyha nézek új filmet akkor muszáj egy karakter egész személyiségét elsajátítanom

a csuklóm nagyon sokszor lefelé lóg és úgy állok

sokszor észrevétlenül szökdécselek mikor setálok az utcán, vagy van amikor lábújjon

egyáltalán nem tudok szocializálódni, nem tudok egy beszélgetést fennt tartani

nagyon sokszor nagyon aggresszív vagyok hirtelen

nem tudok szemkontaktust tartani 5 másodpercig, mindig lefelé nézek mikor beszélgetek valakivel

mikor megy egy zene akkor az ütemre mindig az ujjaimat mozgatom vagy van amikor sétálgatok körbe körbe az ütemre, ugrálok

igazából ezek, lehet van még de ezeket tudnám most felsorolni. tudom hogy ezt egy orvosnak kéne mondanom és nem innen kéne tippeket kérnem, csak azért kérdezem hogy ‘el tudjak indulni’

17/L


2022. ápr. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy vagy autista.
2022. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem dobolni kéne tanulnod.
2022. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan szakemberek, akik a megfelelő tesztekkel megvizsgálnak még tizenhét évesen is. Nem a gyéká a lgjobb fórum ezt kideríteni. :) De amúgy nem vagy extrém fura, ezen ne aggódj. Láttam már nálad sokkal furábbat is!
2022. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Egy biztos. Nők statisztikailag alul lehetnek diagnosztizálva asd-vel.


Egy elég magányos lehettél gyerekként, ha ennyire izge vagy kamaszkorban. Dühkitörés kezeletlen szorongás okozza.

2022. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek legtöbbje rám is jellemző, és magam is elgondolkodtam már rajta hogy autista lehetek.

Csak ezt kiderítani kicsit komplikált, így hagytam.


Miért nem az emberekre nézel beszélgetés közben, zavar vagy csak feleslegesnek tartod?


És te is megfigyelted az emberek viselkedését miután mindeki lefurázott, majd azt részben leutánozva alakítottad ki a sajátodat társas interakcióknál?

2022. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!