Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ne sérdőtjek be alap...

Hogyan ne sérdőtjek be alap semmiségeken?

Figyelt kérdés

A párommal sokszor veszekszünk és szeretnék változtatni rajta,h legalább én ne hisztizzek mindenen.


A legnagyobb bajom,h mindig kanos. A kielégülése után 1 órával újra 😂 nem nem betegség, csak velem van...


Felhozom neki,h ma esetleg filmeznék, erre azt vágja rá,h pedig volna egy kis dolgom. Egyből arra céloz...


És nem értem. Úgy kér meg rá,h elégítsem ki,h ő nem tud engem. Igyekszik de vhogy nem érez úgy rá. De még a csókban sem érzek semmi jót. Ő viszont igen


És mielőtt azzal jöttök,h csak amiatt van velem nem. Tobb dolog mutat arra h nem azert van velem.


Csak nekem ez szarul esik,h mindig markolássza "eszi" a mellem mert nagyon kellemetlen érzés es nem tud leállni vele.


2022. ápr. 16. 02:29
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Hát meg kell neki mondani hogy ne csinálja ami neked nem jó nem azért jotetek össze hogy bármikor dughasson vagy ha annyira kanos menjen és verje ki, megkell neki mondani értem hogy szeretkezni akar de nem mindennap és egy nap többször főleg ha nem akarod.

Szerintem jogosan sértodsz meg mivel a NŐKET tisztelni kell és főleg azt akit szeretsz, nem folyton az hárjon az eszébe hogyan dugna meg ezt ne hagyd ha nem tetszik megkell neki mondani és kész.

2022. ápr. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor meg ő sértődik meg es felhozza,h ő bármikor kielegítene. Csak ugye nem tud.
2022. ápr. 16. 12:38
 3/3 anonim válasza:
Hany evesek vagytok?
2022. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!