Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így tényleg nem vagyok igazi...

Így tényleg nem vagyok igazi férfi?

Figyelt kérdés

jelenleg 23 vagyok fiú. eddigi életem nem ittam nem cigiztem és nem buliztam. és ezekre nincs is szükségem. és sose fogom ezeket csinálni

illetve nem szeretem a focit, az autokat. igy tényleg nem vagyok pasi egy nő szemében?



2022. ápr. 18. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
23 évesen miért vagy agyilag 15 éves?
2022. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy "igazi férfi" nem mások által felállított képzeletbeli szabályok alapján éli az életét.
2022. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valójában akkor pasi szeretnél lenni vagy igazi férfi?

Mert ezzel a gondolkodással még egyik sem vagy, de el kéne döntened, mi a cél...

2022. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem szard le. Nem a tárgyak miatt, vagy valami sport miatt leszel férfi. Mondjuk 23 évesen még amúgy se férfi a fiú. Ha vannak egyéb céljaid, elképzelésed az életről, akkor tarts ki mellettük, és majd érkezik olyan lány / nő aki a te ideológiáddal rokonszenvet fog érezni. Persze ha minis, műszempillás bulipicsák tetszenek akkor kezdj el bulizni :D
2022. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazi ferfi vagy.
2022. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!