Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitöl igazi egy férfi?

Mitöl igazi egy férfi?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Attól,hogy férfias :) Ezalatt értem,h nem jár szoliba,nem jár divatos ruhákba,nem kényeskedik,nehéz helyzetekben is megőrzi a hidegvérét,ilyesmi.Szerintem
2009. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát, majd úgyis lepontoznak, vagy leoltanak, de szerintem az egzisztenciától és az egótól is függ, hogy mennyire férfi egy férfi. De ezt úgyis minden nő tagadja. Van még sok tulajdonság, azokat meghagyom másnak.
2009. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

elvileg attól, hogy soha semmilyen körülmények között nem lesz megalkuvó, nem hagyja, hogy irányítsák, befolyásolják.

a mai világban ezt elég nehéz megoldani, mert függünk a többi (általában a vagyonos, tehát munkaadó) embertől.

2009. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

15:28

egzisztenciától és az egótól is függ

NAGYON JÓL LÁTOD,SZERINTEM IS! 10 pont

2009. nov. 25. 15:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát meg nem tudom fogalmazni, de szerintem a külsőnek semmi köze a férfiassághoz.
2009. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

15:48

Akkor szerinted ezek is lehetnek férfiasak, ha úgy viselkednének?

[link]

2009. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
akkor emos-ok kilöve?
2009. nov. 25. 16:05
 8/17 anonim ***** válasza:
egyértelműen kilőve
2009. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Számomra azok a férfiak férfiasak, akik bejönnek.. :D szóval mindenki mást fog kb. mondani. :D

Amúgy szerintem a karakteres, erős arccsontozatúak, kicsit izmosabbak, vagy akár husosabbak.. Az én szemszögemből hozzá jön még az enyhe borosta, a kicsit kócos haj stb.. Meg a kisugárzásba is benne van..

2009. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sztem aki karakteres, gerinces, tűrőképes,meg pl. h milyen az érdeklődési köre.

Elsőnek: Attól h divatos vki, és igényes még lehet férfias, persze nem ha mittudomén ilyen olyan krémet használ és rózsaszín strasszos pólóban meg lakkos pufikabátban vonaglik, csak azért mert most ez a menő, az már túlzás, habár sztem a ruha nem annyira mérvadó, mint a belső tulajdonságok, és a testi adottságai, de mindennek van határa.

2009. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!