Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vehetem föl az igazi...

Hogyan vehetem föl az igazi férfi tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Aki tud bánni a lányokkal, bátor, magabiztos. Ha valaki, aki ebben jártas, az legyen szíves ossza meg ezeket.
2012. ápr. 9. 11:25
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:

nézd meg az összes részét. Garantált a hatás, klasszisokkal férfiasabb, erősebb, sőt még a gondolkodásod is férfiasabb, magabiztosabb lesz.

[link]

2012. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Olyan, akinek van tartása, hogyan lehet valaki? Miket kell tenni érte, milyen jellemzőket kell csinálni hozzá?
2012. ápr. 9. 11:34
 3/37 anonim ***** válasza:
Szerintem magától kevés ember lesz ilyen, kell hozzá minta...
2012. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dbJ5w1iGLbU

egy igazi férfi sohase táncol :D

2012. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Klaudia3721 ***** válasza:
szerintem add önmagad.te sem akarsz olyan társat magad mellé aki nem azért szeret amilyen valójában vagy.ez nem öszinte.ne akarj olyan lenni mint mások.ugy vagy tökéletes ahogy vagy.légy elégedett :)
2012. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

"szerintem add önmagad"


születésétől kezdve az ember másokat másol, hasonul vagy taszítja a környezetét, mit is jelent az az "önmagad"?

2012. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Egyébként az a baj, hogy nem tudom ki vagyok, vagy nem akarok a valós én-em lenni..
2012. ápr. 9. 20:09
 8/37 Klaudia3721 ***** válasza:

Ha nem akarsz önmagad lenni az már igen súlyos probléma.

és miért nem? mitöl félsz? hogy tetszeni fog esetleg ami vagy? szerintem mindenki különleges és csak ugy leszel Boldog ha magadra találsz.Hiszem hogy mindenki maga választja hova születik.és ezt az utat te választottad és elkell fogadnod különben harcolhatsz egész életben. te döntöd el meddig futod ugyanazokat a köröket?

2012. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
De egyszerűen hogyan legyek az a valaki(elképzelésem:gazdag,intelligens,magabiztos,van tartása,szociális,asszertív személyiség+kommunikatív).Tényleg szaladgálom a köröket csak, valamit lépnem kéne,egyfolytában futja ugyanazokat a köröket az agyam,olyan, hogy ha pozitívra gondolok, vagy, hogy tanulni kéne, barátokat szerezni,magabiztos,igazi férfinak lenni, az agyam egyből ÁLLJT parancsol és leránt a mélységbe.
2012. ápr. 9. 20:21
 10/37 Klaudia3721 ***** válasza:
De nee.ne egy képet alakits ki magadba olyan tulajdonságokkal amik tetszenek másokban az nembiztos hogy te vagy. elöször is barátok nagyon sokat segitenek. másodszor felejtsd el azt hogy másokat próbálsz lemásolni mert éppen neki sikere van vagy tetszik a stilusa.nem mindenki más. csináld azt amit szertsz amiben jólvan. ami boldoggá tesz annyira könnyű.ehhez lehet kikell próbálnod sokmindent. de van idöd nem?ne siess ne szaladj :) mindent nyugodtan legyél bátor amit eddig nem mertél megtenni tedd meg.egyszer van lehetöség nem??miért ne? az a baj az emberekkel hogy nem elég bátrak mert félnek a többségtöl és inkább beállnak a sorba..ezek az átlag emberek elvesznek..ne állj be a sorba ismerkedj magaddal a legnagyobb kaland lesz hidd el :)
2012. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!