Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igazi férfi szeretnél lenni?

Igazi férfi szeretnél lenni?

Figyelt kérdés

Ez inkább egy ajánlat lenne.A kérdés az,hogy érdekel-e téged és vállalod-e hogy megszerezd ezt a tudást vagy nem.

Fiatal srácoknak 16-24 között tartanék msnen beszélgetéseket.

Arról,hogy hogyan válhatnak férfivá,illetve mit jelent férfinak lenni ebben a mai világban.


Akit érdekel az írja meg privát üzenetben az msn címét.Privátban lehet bővebben kérdezni is.Az első csoportba még öt hely kiadó.



2012. aug. 28. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
És ezt te milyen indíttatásból csinálod?
2012. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy te ki is vagy mi is vagy, hogy ezt te ilyen "igazi férfiasságról" kínálsz "tudást" másoknak?
2012. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány fős a csapat? 5?
2012. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1.Lelki okokból csinálom.Azért,hogy másokon tudjak segíteni.Szerintem ti is észrevettétek,hogy ez a világ egyre romlottabb és nagyon nagy gondok vannak mindenütt.Kevés az igazi férfi és az igazi nő napjainkban.Én abban próbálok segíteni,hogy az emberek megérthessék a férfi szó valódi jelentését és ha odafigyelnek és megfogadják a tanácsaimat,akkor az életük is megváltozhat.Hogy én ki vagyok az nem fontos.Az a kérdés,hogy te ki vagy és ki szeretnél lenni.A csapat hat fős,de már egy helyet betöltöttek.
2012. aug. 29. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!