Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki erzett mar ilyesmit...

Valaki erzett mar ilyesmit valaki irant?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi aki irant eros lelki vonzalmat erzek miotta meglattuk egymast (8honapja)es kb szikrazik kozottunk a levego ugy erzem, nem egyszer hittek azt hogy van koztunk valami.

Tetszettunk is egymasnak de voltak dolgok amik miatt nem lehetett tobb. Neha meg beszelunk es ennyi:)


2022. ápr. 28. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapos eset a foglalt emberbe való reménytelen szerelem.
2022. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Rengeteg ember félredeffiniál dolgokat, érzéseket, biológiai és kémiai reakciókat.

Az önismeret fejlesztésével megoldható, ám arra is kevesen képesek.


- tetszik az illető megjelenése, külseje (sokan nem tudják azt se elmondani, hogy milyen arc, szem, orr, stb a zsánerük avagy hány százalékban kell elérni ezek kombóját, hogy számodra helyes legyen a másik fél)


- a beszélgetésre térve legtöbben más tényezők hatása alatt tévesen érezhet


- ha a személyiségébe mélyebben belelát az ember (nekem elég pár perc is, hogy tudjam az illetővel lesz-e pl baráti kapcsolat, párkapcsolat, stb. Pár óra alatt pedig 80%-ban a személyiségét diagnosztizálom)


- hormonok (mindegy mennyit maszturbál is az ember, a hormonjai, teste termeli, ha számára tetsző egyedet lát, vagy akár kapcsolatba lép vele.


Amióta kísérleteztem magamon is +elmerültem a részletekben egyre jobban képes voltam deffiniálni a dolgokat.


Más az amikor a külső tetszik.

Sőt amióta konkretizáltam a jellegzetes vonásokat, arckaraktereket azóta specifikusabb az izlésem. Nagyon kevés ember tetszik/szép számomra.


Más ha pár téma közös.

Más az is, amikor feltárom személyiségét, itt sok minden elválik. Mivel ismerem magamat(nem, nem felszínesen, mindent részletesen ki tudok fejteni, ahogy az ok-okozatokat is) így tudom melyek azok a dolgaink, tulajdonságaink amelyek egyeznek, melyek ellenkezőek és ezen belül melyek amelyek kiegészítik egymást.


Ez a személyiség felmérés magam és a másik fél között pár perc alatt lezajlik, mivel tudom ki vagyok, mit akarok, mik jöhetnek szóba s mik nem.

A mentalitástól, életviteltől a hobbikig, személyiségéig minden számít.

Akkor van rendben, haminden passzol és ami maradék dolog/tényező különbözik, azok kiegészítsék egymást.


Akkor közeledéskor rálátsz a kezeire, ápoltságára is stb.

Egy puszi vagy ölelésnél a biológia/kémia kiderül.

(javasolt: a randikra parfüm és egyébb illatszer elkerülése)

Passzoltok-e testileg, itt dől el.


Volt, akik megölelése semleges volt, mintha egy fát ölelgettem volna.

Voltak, akik kellemesek voltak.

Volt, aki lázba hozott.

Ám volt olyan is, hogy öklendeztem tőle - nem, nem izadság, hanem maga a hormon illata nyak tájt.


Összetett.


Akik szinglik, azok az "elvonási" tünetek miatt képesek lejebb adni, nem mindent mérlegelni.


Egyszerű pl:

Imádsz egy jó minőségű csokoládét, ám mivel pl 2 évig mellőzted egyre fokozódik a vágy és hajlamos az ember a legelsó kezébe akadó csokit is megenni, amit pl valaki ajándékozott de nem szereti.


Kb ezen elven megy a párválasztás is, ezért hajlamosak nem megfelelő társra lelni, majd szakítani.


Nagyon gonosz tud lenni az emberi test és agy, amikor nem tudatosan igyekszik azt irányítani az ember.


A leghosszabb kísérlet alatt, amint megláttam az illetőt, akivel megvan a kémia és fizikai, eszmei vonzalom is, ám tartani kellett a távolságot szinte az egész testemben éreztem a "menj már" érzést minden egyes izomzatomban.

Amikor a szoba ajtaja túloldalán volt vagy 100x nyúltam a kilincs felé, hogy bemegyek és elmondom, hogy kedvelem s nem bírok magammal, csak öleljen már át xD


Vicces volt.


Majd jött egy tényező információ:

Lábfétises az illető.

Nos ez az egy tény tudatosulása utántól már jóval könnyebben tudtam hátra hagyni.


Számomra off a lábfétis. Taszít.


Nagyon gonosz tényezők voltak ezek együtt. XD de élveztem.

+fejben könnyebben behatároltam adott érzéseket, amiket a test ösztönösen generált, keltett.

2022. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!