Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Soha nem...

Miért vagyok ilyen? Soha nem fogok tudni kilépni ebből a helyzetből? többi lent:

Figyelt kérdés

13-éve hogy alig beszélek emberekkel. Nem járok társaságba, nincsenek barátaim. Megismertem valakit, aki próbált közel kerülni hozzám.. megismert valamennyire. Legnagyobb problémám hogy én nem járok szórakozóhelyekre éttermekbe, ilyen-olyan helyekre... ég a legnagyobb gond hogy félelemmel töltenek el ezek a "helyzetek". Akit megismertem, ilyen olyan helyekre próbált elvinni. A gondom az volt hogy úgy éreztem neki csak "könnyű préda vagyok" mert sokszor tett különböző megjegyzéseket, amik nagyon bántóak és zavaróak voltak. Sokszor beszélt szexről. Amit zavarónak éreztem.

De többször voltak nagyon mély gondolatai, nagyon okos, intelligens személyről van szó. Tőle kaptam, rettentően sok kedvességet, bújást ölelést, puszit.. Ami nekem rettentően hiányzik, hiszen a 13 év alatt senkit nem engedtem közel magamhoz. Most ez a személy már nem lessz az életem része.. és ez rettentően fáj. A gondom hogy nem tudom hogyan lépjek túl ezen. Tudom hogy jó ha szeretve vagyok.. de annyi gond van velem.. Mihez kezdjek? Averzív személyiségzavarom van. Jártam pszichiáterhez, nem segített.


2022. máj. 10. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor keress más orvost, nem mindegyik tud segíteni.

Magadtól nem igazán fogsz meggyógyulni.

Ezen kívül próbálj meg több helyre járni és több emberrel beszélgetni. Csak annyira, hogy ne maradj mindig a komfortzónádban, mert ott nem lesz változás.

2022. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg a korod, ezért csak azt válaszolom, hogy osztálytársaddal (-iddal, kolleganőddel(-iddel), akikben megbízol, akiket szimpatikusnak találsz, menj el egy csevegésre, hogy megszokjad a társasági létet. Főleg arra törekedj, hogy minél kevesebbet légy egyedül, legalábbis egy darabig, amíg úgy-ahogy sínen nem leszel.
2022. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zavaróak... Azért zavarnak mert neki természetes a szexualitás míg neked nem. Ő egészésges belsővel bír, nálad meg az éretlenség miatt ez totál idegen terep.


Amit láttál azt értékelned kéne és ez nem megy sokszor, csak miután elvesztettük azt.


Akaraterő kérdése az egész. Szembe kell nézned a félelmeiddel és rá kell jönnöd hogy kezeld vagy játszd ki azt ami félelemmel tölt el. Próbálkoznod kell és figyelni. Ha visszarettensz és visszabújsz a csigaházba, sosem fogsz nyerni. El kell döntened hogy mit akarsz! Ez a legnehezebb. Ha ez megvan akkor a kivitelezés már egyszerűbb lesz.


Ha akarsz beszélgetni, írhatsz. Én is hasonló lehetek mint akiről beszéltél. Ha ez valamit segít.

2022. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!