Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék beilleszkedni?

Hogy tudnék beilleszkedni?

Figyelt kérdés

A középsulit most kezdtem, de nem tudok beilleszkedni.

Eddig 2 barátnőm van abból az egyiket már ismertem. A többiek már jól összehaverkodtak, de én nem nagyon tudok senkivel. Nem szeretek nagyon beszélni (és nem tudok beszélgetés kezdeményezni). Hogy változhatnék meg, hogy jobban beilleszkedjek?

15L


2010. szept. 17. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

szia :) én is ien voltam :) nem naon haverkodtam..söt volt olyan osztálytársam akivel 4 év alat ha pár mondatod beszéltem :D szerintem ez idövel alakul ki..lesznek szituk amikor tudsz majd hozá szolni te is ..pl "közös tanár szidások " :D

Csak ne eröltesd tul a dolgot ..tudd hol a határ..és csak ön magad add mindig..ez fontos..ne válj másá másokért..F /23

2010. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is kb ez a helyzet. Az általános suliban sem tudtam teljesen beilleszkedni. Már nem tudom miért nem ment ez a dolog. Mindig áhítoztam egy társaság vagy személy iránt, de valahogy azt hittem zavarom őket, ha barátkozni akarok velük. Így gyáva voltam lépni. Már megszoktam és ez rögzült bennem. Na mind egy... Aztán most jött a középsuli és eléggé kedvesek az osztálytársaim, és meglepődtem amikor valaki kedves volt velem. (valahogy nem szoktam meg, hogy bárki is kedvesen közeledik felém...)

Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg. Keress olyanokat akik hasonlóak hozzád és szimpatikusak neked. Próbálj meg a közelébe férkőzni a számodra szimpatikus emberekhez. Dicsérd meg, hogy pl. "tök jó a fülbevalód" vagy ilyesmi. Majd csak belejössz. Az is lehet, hogy vannak akiknek szimpatikus vagy.

2010. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem még oha nem volt ilyen h nem tudtam volna beileszkedni engem mindig meg találnak az emberel
2010. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én már nem is akarok beilleszkedni, a tömegbe tartozni, inkább tudatosan távolodom tőlük és mily érdekes egyesek pont most képesek beszélgetni velem
2010. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!