Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van a szomorból!...

Pro Patria kérdése:

Elegem van a szomorból! Elegem van, hogy mindenhol a fájó emlékekbe, sikertelenségekbe, hasztalanságokba és bántásokba ütközök! Nem akarok tovább szomort, nem akarok még fájdalmat! Mit tegyek? .

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
NE SZOMORKODJ!
2010. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Jó kérdés,ha tudsz valamit ,mond el nekem is. :(((
2010. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Tegyél ellene.

Találj ki új hobbit, járj sokat emberek közé, ismerkedj új emberekkel akikkel egy szinten vagytok,

szépísd magad, menj el fodrászhoz vagy vegyél új ruhát.

Most leírom: Pszichológushoz nem a bolond, i.dióta emberek járnak! Úgyhogy , ha nagyon úgy menj el egy pszichológushoz. :) Én is voltam már.Sokkal jobb lett tőle. Mellesleg jó tanácsokkal is tud szolgálni . (Viszont azt még megjegyezném, hog gyógyszeres kezelés semmiféleképp nem ajánlott! )

Nem tudom mennyire segítettem, de hogy ne érezd magad egyedül néha én is ezzel küzdök. Sokszor eszembe jutnak a rossz dolgok, régebbről, de olyankor beteszek egy jó zenét és feledem a bánatot. :) Vagy elmegyek egy sétára, kiszellőztetni a fejemet. Esetleg kirándulni.

Sosem szabad feladni. ;) Ezt úgy hidd el, jönni fog még egy jobb korszakod. CSak most valahogy minden "összejött " neked. De ez egy próba. Amit az élet állít neked. Menj át rajta. Nem fogsz veszíteni semmit.

Igaz, nem adtam túl sok tanácsot. De ahogy tudok próbálok az ilyen embereken segíteni valahogy. :)

2010. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Utolsó,igaz,hogy nem a kérdező vagyok,de nekem segítettél.

Köszike.

2. vagyok amugy és nekem is most sok rossz jött össze,de igazad van nem adom fel,lesz ez még igy se.:)

2010. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyan szó nincs, hogy szomor, az szomorúság! :D
2010. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Először is srác vagyok:)

Másodszor, van olyan szó, nálam:)

Harmadszor: az a baj, hogy a hobbim, amire gyakorlatilag az életemet építettem fel, az átkommá vált, a szerelmemmel pedig megromlott és megszakadt a kapcsolatom, de az évek alatt szinte minden szál összefűződött vele, s most bármerre tekintek, mindenhol kudarc és rossz emlékek...

Cél pedig nincs.

2010. szept. 18. 01:11
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

...ha nincs cél, akkor... válassz magadnak egyet! Vagy többet!

Vagy keress egy régit, amit már egész elfelejtettél.

Nem kell, hogy tökéletes vagy magasztos célok legyenek. Elég, ha annyit tudnak, hogy egy kicsivel jobban érzed tőlük magadat.


Manipuláld bátran a saját hangulatod. Zene, film, barátok.

Senkit nem csapsz be vele - kinek jó az, ha neked fáj??


Kezdj új lapot. Gondold azt, hogy tegnap dobtak le ide az ufók, annak az embernek a helyére, aki tegnap voltál. Ez a harci feladat: ebből a leosztásból "játszani" tovább.


Szurkolok Neked :) akkor is, ha hülyeségeket írtam.

2010. szept. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egyszerűbben túlleszel rajta, mint most gondolod. Mivel összedőltek a terveid, most megzuhantál, nem tudsz mit kezdeni a hirtelen jött változzással, de amint elraktároztad magadban a "szomort" és tudomásul veszed, hogy új lapokat osztott ki az élet, rá fogsz érezni, merre indulj, gondolom nem kell elmondani, hogy álomnőt is, hobbit is találni fogsz még, feltételezem nem tanácsért, csak némi együttérzésért jöttél, meg aztán könnyebb idegeneknek beismerni, hogy padlón vagy... üldögélj egy kicsit, szenvedd ki magad, sajnáld mindazt, ami volt, meg azt is, ami nem lesz, de azután porold le magad, szorítsd össze a fogad és indulj tovább, megéri.
2010. szept. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Be*aszik,ha fiatalon nincs cél!Én ma-holnap 38 éves leszek-nem egyszerű múlttal,de annál jobb jövővel-és mégis van célom!SŐT!Hogy mit tegyél?!Ne sajnáld önmagad,hanem lépj tovább,és emelt fővel éld az életed!
2010. szept. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Ha belesüllyedsz a depresszióba, akkor tényleg mindennek csak a rossz oldalát fogod látni, és még mélyebbre süllyedsz. Sokszor akkor is emelt fővel és mosolyogva kell járnod, amikor semmi kedved hozzá, mert a búskomorság csak a negatív érzelmeket hozza ki a többi emberből is.

Olyan sok alkalom van, amikor az ember egész élete megfordulhat, de ha nem figyelsz rá, elszalasztod. Ha nagyon összecsapnak a fejed felett a hullámok, akkor egy extrém manőverrel törj a felszínre. Sokat nem veszíthetsz.

2010. szept. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!