Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha bűntudatom...

Normális, ha bűntudatom van,amiért nem izgultam?

Figyelt kérdés
Szombaton volt a tánciskolában az évzáró előadás, és nem izgultam. Figyeltem arra, hogy szépen táncoljak, de nem izgultam semennyire sem, és ezért úgy érzem, nem tettem meg mindent.

2022. jún. 1. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis. Nem az hogy nem izgultal, hanem az, hogy napokkal kesobb is ezen porogsz.
2022. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mégis minek kell bűntudatodnak lenni? Elképesztő számomra, hogy az emberek mindig csinálnak maguknak valami problémát akkor is, amikor amúgy nem lenne.
2022. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülj, hogy nem izgultál! Bizonyára azért nem, mert bíztál magadban és a partneredben. Így a jó!
2022. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sikerült, akkor ne legyen bűntudatod. Örülj neki, hogy nem izgultál.
2022. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Én piruettek előtt izgulok picit. Rólam azt kell tudni 51 éves vagyok és semennyire nem tudok táncolni. Ha viszont meglátok egy jó nőt a buliban nem tudom megállni, hogy ne táncoljak oda hozzá.
2022. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
az, hogy izgulsz-e sok dologtol fugg ha mar rutinos vagy a tancban akkor persze h nem izgulsz annyira mint kezdokent, emiatt ne legyen buntudatod akkor sem ha nem ugy sikerult ahogy tervezted, mindig van ujabb es ujabb lehetoseg a tancban
2022. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!