Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bűntudatom van és rossz...

Bűntudatom van és rossz embernek érzem magam tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

14/L

Sziasztok most kezdtem a szakgimit és nagyon bírom az osztályt. Egy fiúval összejöttem az osztályból de nagyon nincs is együtt óránk mert másik szakon van csak egy osztály a kettő szak. Összejöttünk és rá egy hétre dobott. Ez mélyen nyomot hagyott bennem. Ugyan igy beszéltünk de semmi. Aztán itthon is mindig piszkálnak anyuék és megvágtam magam..tudom nem kelett volna. Én is bánom. De nem tudtam magamon uralkodni. Aztán elmentünk nem okyan rég az osztálytársaimmal egy koncertre. És kicsit többet ittam és egy évvel idősebb fiú lesmárolt többször is de én nem akarok tőle semmit. Anyuék tudják hogy ittam de nem annyit. De szerintem haragszanak rám. Es ez a fiu egy suliba jar velem es mindennap talizunk. Nagyon banom hogy hulyet csinaltam magambol azzal hogy csokoloztunk. Anyuek se tudjak.. rossz ember vagyok?



2017. szept. 24. 20:40
 1/3 anonim válasza:
Látszik, hogy megbántad, úgyhogy ha többet nem csinálsz ilyet, akkor hiába van bűntudatod
2017. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, most igyekszel megtalálni magad,fiatal vagy. Ha ismeretlenül rám hallgatsz,nem bonyolódsz fiúkba az iskolába,mert szépen elkezdenek majd rólad pletykák terjengeni. Ha szeretnél fiúzni, olyan valakit keress,aki nem jár az iskolátokba. Járj el sportolni vagy szakkörre ahol másokkal ismerkedhetsz.

Ha jófej szüleid vannak, lehet beszélhet él velük,hogy elég rosszul érzed magad a vagdosás miatt és lehet egy hétvégi program jót tenne, nem e mennétek el valamerre közösen, az kizökkentene. A fiús dolgokat pedig addig nem mesélném el,amig nem válik komollyá, 1-2 hónapossá.

2017. szept. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi a rossz és a jó, az mindig relatív, és mindig reláció kérdése. De nyugodj meg, te semmilyen értelmezésben nem vagy rossz ember. De egyébként mi lenne akkor, ha az lennél? Semmi.


A mély nyomokat pedig mindig beszéld meg valakivel. Ha a szüleiddel nem tudod, akkor keresd fel az iskolaiskolapszichológust, vagy egy barátot, vagy bárkit. A te korodban, rengeteg átalakulás közepén, nagyon nehéz tud lenni a különböző veszteségek/csalódások feldolgozása. Beszéld ki magad mindig, akár egy szakemberrel, és vigyázz magadra.

2017. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!