Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az a mániám, hogy GTA nevű...

Ha az a mániám, hogy GTA nevű videojátékban a jó nőket ölöm halomra, akkor incel lehetek?

Figyelt kérdés
Meg a prostikat, de az szerintem normális. A Való életben életben nincs bajom a nőkkel. Szeretem a kis sunásokat...

2022. jún. 4. 21:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
XD
2022. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Sima nőgyűlölő
2022. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
86%
Simàn idióta.
2022. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Rendezkedj be arra hogy ez marad az életed. Halkan jegyzem meg, hogy remélhetőleg. Mert ha igazából megölsz egy kis sunást (akiket annyira szeretsz), böriben végzed te szánalmas véglény.
2022. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Bakker kezeltessed magad mielőtt bedrogozva valakiben kárt teszel!
2022. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kezeltetni? Majd persze. Legutóbb is mikor pszichiáterhez küldtek rám fogtak elég komoly betegségeket. Alig tudtam megszökni. Drogokkal már nem foglalkozom mostanában. Mindennek megy fel az ára...
2022. jún. 4. 21:33
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem, egyszerűen pszichopata vagy.
2022. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban a Vice City-ben az volt a mániám hogy a tengerparti sétányon görkorizó embereket, többségében nőket, megütöttem, és mikor kergetni kezdtek befutottam a homokos strandra és azon szórakoztam hogy pofára estek a homokon a korcsolyával. Mielött bárki megvádolna az ellenkezőjével, nő vagyok 😅😅😅
2022. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Jajj 8as én is csináltam ilyet (szintén nő vagyok). Volt a strandon egy fingós bácsi is, azt mindig megvertem. Meg a San Andreasban műbrokival gyepáltam az embereket😂.
2022. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ó! Régi szép idők... Rohadtul nem válogattam. 😆😆😆😆 Mindenkit is legyilkoltam, MUHHAHAHAHAAA! A drogdílerektől elszedett pénzzel meg azt vettem meg amit akartam.
2022. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!