Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha próbálok segíteni az incel ismerőseimnek, de a számukra kiszemelt nők mindig nekem kínálkoznak fel?

Figyelt kérdés
Anyám mindig izél, hogy segítsek már szegény Bélusnak, Dezsőnek stb. hát nem szívesen, de próbálok, de a csajok meg mindig utánam másznak.
2022. máj. 11. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert te jobb pasi vagy,mint az incel barátaid. Gondolom ezért.
2022. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Legyél egy kicsit kevésbé Gigachad
2022. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
eskü nem csinálok semmit vissza fogott vagyok nem is jönnek be ezek a szerényebb megjelenésü csajok
2022. máj. 11. 19:18
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Van, akin nem lehet segíteni. Ezek emberek, nem fedeztetésre váró kanok.


Szokták mondani, hogy olyan ételt sem illik másnak felszolgálni, amit te sem ennél szívesen.

2022. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
14%
Így megy ez a kecskab^szóknál.
2022. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
20%
Miből gondolja bárki hogy az incel segítségre szorul? Nem épp az az incelség lényege, hogy önként választja valaki ezt a létformát?
2022. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ki akar önként úgy élni?
2022. máj. 11. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért te jössz be nekik és nem a haverjaid?
2022. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

#6


Nem az a lenyege. A nok valasztottak nekunk ezt az eletformat.....



37F incel

2022. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, ember, ne már...

Több sebből vérzik az egész.

Egyrészt partnert keresni egy másik embernek olyan alapon, hogy "te ronda vagy, ő is ronda, tehát összeilletek, na cuppanjatok egymásra", megalázó és tök hülyeség. Mintha semmi máson nem múlna egy kapcsolat, csak a külsőleg azonos súlycsoporton, és mintha azt gondolnád, hogy örülhetnek hogy kapnak egy ellentétes nemi szervet, ne is legyen más elvárásuk ilyen fizimiskával. Ha még "kedvesrendes" is a ronda csaj akit kerítettél, akkor a haverod már össze is teheti a két kezét. Jó természet kipipálva, egy szintű külső kipipálva, ugyan mi kéne még, vonzalom? Áh, ne válogassunk már...

Érzed hogy gáz?


Én alacsony vagyok és későn érő. Tizenéves koromban az osztálytársaim kitalálták, hogy mennyire összeillenék az osztály szintén alacsony és későn érő fiú tagjával. A fiú nem tetszett (egyébként biztos én sem neki), idétlen volt, folyton pörgött, és semmi közös nem volt bennünk. Megalázó volt, hogy azok akikkel elvileg jóban voltam, tehát a személyiségemet is ismerik és kedvelik, csak ennyire tartottak, hogy "a két kis nyeszlett milyen jópofán mutatna együtt". Tényleg mintha állatokat raknának össze.


Másrészt meg légyszi ne csodálkozz már azon, hogy a nőknek is van saját ízlésük, és nem buknak rá automatikusan arra akire te gondoltad, hanem más tetszik nekik.


Félre ne értsd, nem azt mondom hogy a szerényebb külsejű haverjaidnak csúcs nőket kell keresned. Hanem azt, hogy ne gondold, hogy Cupido vagy. Bemutathatod őket lányoknak, de remények, elvárások és hátsó szándék nélkül, csak azért, hogy több embert megismerjenek. Hogy bárkivel is kölcsönösen megtetszenek-e egymásnak, az csak rajtuk és a szerencsén múlik. Aztán ha végül összejönnek valakivel, az lehet hogy tényleg "szerényebb külsejű" lesz, vagy lehet hogy jobb, lehet hogy rosszabb, de az biztos, hogy nem ennyin fog múlni a dolog.


Egyedül az segítség, ha minél szélesebb társaságba vonod be őket, hogy egyáltalán legyen kik között ismerkedniük, jó szinten tartsák a szociális képességeiket, ne legyenek izolálódva és legyen önbizalmuk.

2022. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!