Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Incel, párkeresésben sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel, párkeresésben sikertelen férfiak! Milyen a kapcsolatotok az anyátokkal?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen, engem a gólya hozott...
2022. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó, vagyis csak volt! Aztán most szegény a demenciája miatt már nem ugyanaz.
2022. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ennek amúgy mi köze az incelséghez?
2022. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem elég sok köze van hozzá.
2022. jún. 3. 20:39
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalatom szerint meg nem! 😂 ha utálnám anyámat akkor jobban néznék ki? Meg tele lennék pénzzel meg 18 centis farkam nöne?


Üdv 2.

2022. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, de én azt látom ezeknél a férfiaknál, hogy amit a legjobban megvetnek a nőkben, az a szexualitásuk, ami bizonyos szintem ugyanolyan állatias, mint a férfiaké, külső fókuszú. És nyilván a nők ezen oldalát nem tapasztalják az odaadó, csak a gyereküknek élő anyjuknál.
2022. jún. 3. 20:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Fura teóriád van! Akkor ezek szerint minden alfát molesztált az anyja? Vagy hogy találkoztak a nök szexualitásával?😂
2022. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem, de pl. én azt tapasztalom, hogy az incelek jellemzően olyan nők gyerekei, akik együtt vannak, az apukával, de boldogtalan a házasságuk, ezért a fókuszt a gyerekre helyezik.


Fuckboyokat is ismerek, ott meg inkább azt látom, hogy felelőtlen apa

= válás és ezzel együtt az apa teljes leválása/apa korai halála volt, és anyuka ismerkedett mindig is. Ebből még nem vontam le következtetést, csak ezt látom. :D

2022. jún. 3. 21:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes mert azt írod az incelek olyanok, akiknek JÓ a kapcsolata a szüleivel.
2022. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maga a kérdés jó, de a magyarázat nem. Az oldalon gyakran látni incel kérdéseknél, hogy egyes incelek milyen nőgyűlölők. Szóval jogos a kérdés, hogy akik így gondolkodnak a nőkről, ők milyen kapcsolatot ápolnak az anyjukkal, vagy hogy róla hogy gondolkodnak.
2022. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!