Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az az egy dolog, ami...

Mi az az egy dolog, ami mindig beválik, ha önbizalom hiányában küszködsz? Mit szoktál bevetni annak növelésére?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináltam magamról néhány fényképet, amin nagyon jól nézek ki, ezeket összegyűjtöttem a rólam készült egyéb ilyen kirándulásos meg bulizós képekkel, amiken szintén nagyon jól nézek ki, és ezeket nézegetem. Tudni kell, hogy normál esetben gyűlölök a tükörbe nézni...
2010. szept. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az sztem változó, mert többféle önbizalomhiány van.


pl. lehet jó vagy vmiben, arra büszke vagy, másban meg nem vagy jó, vagy nem érzed magad annak, és abban meg nem.


neked milyen területen van önbizalomhiányod?

2010. szept. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában a jóféle ukrán vodkát. Vagy megjön tőle az önbizalmam, vagy még jobban elmegy, de nagyjából 50%-os arányban az előbbi jön be.

(mifelénk ez a legegyszerűbb módszer)

2010. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azokra a dolgokra gondolok amiben különösen jó vagyok.
2010. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a külsőd miatt van önbizalom-hiányod, vegyél valami új, csini ruhát és tilinkélj benne egy kicsit a városban:)
2010. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én pl megnézek egy lyan filmet, amiben talpraesett a csaj, vagy a film végére pozitívan változik(pl 27 idegen igen)
2010. szept. 19. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
hát gyűjts össze sok - sok idézetet ezzel kapcsolatosan és minden reggel olvass el 1 - 1- et
2010. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresek olyan embert, aki minden tekintetben nyomorultabb nálam. Ez mindig feldob.
2010. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!