Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol van az egészséges önbizalo...

Hol van az egészséges önbizalom és a beképzeltség határa?

Figyelt kérdés
pl nekem soha nem volt önbizalmam, és ahogy egyre idősebb leszek(most vagyok 17/L) érzem, hogy ez így nem jó, és próbálok magabiztosabb lenni, de mivel mindig visszahúzódó voltam, így beképzeltnek érzem magam, és szörnyen érzem magam a bőrömben.. szóval..honnantól számít valaki beképzeltnek?
2011. okt. 3. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mindig a megfigyelő jóindulatától, vagy rosszindulatától függ. Nincs objektív mérce.
2011. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Walk With Me ***** válasza:
Légy tisztában az értékeiddel és a hibáiddal. Amin csiszolni, javítani tudsz, azon igyekezz javítani, amin pedig nem, azt fogadd el önmagadban.
2011. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én efelől úgy gondolom, hogy ha már nem fogod érezni azt a belső hangot, hogy "beképzelt volnék? nem akarom" akkor már tarthatsz attól, hogy az lettél. Ugyanis a legtöbb beképzelt ember nem gondol ilyenre. Nekik már természetesen jön, hogy ők az elsők mindenben, ők a legjobbak (még ha nem is)

Az meg, hogy van önbizalmad, az nem egyenlő azzal. Az, hogy elfogadod magad, és jól érzed a bőrödben magad, ennyi elég ehhez bőven.

Nekem sem volt sosem önbizalmam régebben, most sem bővelkedem, de tudom mik az erősségeim, és mik a hátrányosságaim. Ezeket letisztázod fejben majd a jóra koncentrálódsz és menni fog az.

Sok sikert. Szia.

2011. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lol. Határa. Olyan nem létezik. Csak nézz körül amíg találsz egy két eget verő barmot. Vagy a kis hülye gyerekek akik chips lopással menőznek. De nem az önbizalom nem az hogy mindent minden áron megszerzel, nem engeded hogy bárki az utadba álljon. Az már a beképzeltség felé megy. Szarsz mindenkire, azt hiszed a világ körületted forog.
2011. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahol akarjuk
2011. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!