Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerencsétlen nem-csere....

Szerencsétlen nem-csere. Hogyan is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 27 éves lány vagyok, aki sajnos férfinak érzi magát. Ez körülbelül 14 éves koromban kezdődött, amikor elkezdtem hanyagolni a szoknyát. Tudom, hülyén hangzik az elkezdés, de most már ott tartok, hogy kizárólag csakis férfi ruhákban érzem jól magam, hajam is rövid. Amúgy 175 cm magas vagyok, ami miatt jól is érzem magam, mert férfi termet vagyok. A mellem is szerencsémre kicsi, így ha felhúzok egy leszorítót, akkor az sem látszik. Nemi műtétre is gondoltam már, de sajnos arra nincs pénzem. Majd talán egyszer, de így is jól érzem magam, mert a környezetem már elfogadta az idők során (faluban lakom).


Ezzel eddig semmi baj nincs, csak az a legrosszabb, hogy én így is a férfiakhoz vonzódom, viszont én így nem jövök be nekik, mert hát kinek kell egy férfi kinézetű nő? S ebben igazuk van. Gondolkodtam a meleg férfiakon is, akiknek egyébként valahogy tetszem is, de sajnos alul nem olyan vagyok, így el is felejthetem a dolgot. Egyszer volt rá precedens és nagyon rossz volt a csalódás.


Most tudom, hogy nagyon sokan fogtok bántani ez miatt, de én így nagyon nehezen bírom az életet és ha tanácsot adtok, hogy mit csináljak, akkor próbáljátok egy kicsit átélni a helyzetemet.


Amúgy nem tudom, hogy ez miért alakult ki nálam. Családom rendben, egyben van. Semmi trauma nem ért a múltban. Őket amúgy sajnálom, mert látom hogy mennyit szenvednek miattam most.


Próbálkoztam nőiesen öltözni, csak a férfiak miatt, de szabályosan rosszul vagyok 1-2 óra hordás után ezekben a ruhákban. Nem tehetek róla, a hosszú hajat se bírom elviselni. Akár csak egy férfi...


2010. szept. 19. 15:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha nem olyan kérdést írok, hogy rózsaszín legyen az esküvői ruhám vagy fehér, amiből 1000 van, akkor az már nem is lehet valós?
2010. szept. 19. 15:54
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Szüleid tudják?
2010. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

MEgírnád, hogy merre laksz? Ha nem akarod elírni, hogy melyik falu, akkor csak, hogy M.o. melyik része. (csak kiváncsi vagyok).

Egyébként vannak férfiak akiknek kifejezetten a férfias nők teszenek. (és nem melegek).

Az arcod az nőies?

A lényeg, hogy tarts ki, biztos vagyok bene, hogy meg fogod találni a párod.

2010. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
LooooL.Raksz be képet?:)
2010. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Hello. Én megértelek, én is így voltam ezzel. Aztán a női ruhák mellett döntöttem. Nem a férfiak miatt, hanem az egész átársadalom meg a család meg mindenki véleménye miatt. Emiatt most tudom, mindenki hülyének néz, de egyszerűen nem akarok úgy élni, hogy folyamatosan hülyének nézzenek... Ezért inkább női ruhákban járok. Sportos stílusú, laza, de nőknek készült ruhákban, nem sminkelek, nem hordok ékszert, de azért a hajam hosszú, meg stb. Azt hiszem, megtaláltam a középutat. Ennél nőiesebb meg már nem tudok és nem is akarok lenni. Egyetlen problémám a vaginizmus :(
2010. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Menj pszichiáterhez, az segít kideríteni, hogy hogyan tovább.

Ha komoly személyiség problémát jelent számodra és orvosilag is igazolt hogy "nem megfelelő a nemed" akkor idővel sor kerülhet a műtétre - van ami TB finanszírozott belőle. De több orvosi szakvélemény kell.

2010. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Amúgy az Alföldön lakom. Települést nem írok. Orvosnál még nem voltam, mert nagyon szégyelltem magam, mikor megtudtam. Kéne középút az biztos, de nem találok. :(

Lépet nem rakok ki, az arcom se ffias se nőies. Átlag.

2010. szept. 19. 16:03
 8/13 A kérdező kommentje:
Családom tudja...:(
2010. szept. 19. 16:05
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, szerintem nem olyan gáz ez ahogy leírtad... Talán a rosszabb az lenne, ha a nőket is szeretnéd. Szerintem van olyan férfi akinek így is megtetszel... miért ne? sokfélék vagyunk.


Miniszoknyát én sem hordok, és nem is festem magam :) de persze ettől senki nem néz pasinak :)


Szerintem fogadd el magad. Ha a férfi ruha tetszik, hát az tetszik... na és. a többiről meg más úgyse tud.

2010. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosodtól kérj beutalót a pszichiátriára-ha nem akarod megmondani az igazi okot, mondd hogy depressziós vagy. Mehetsz magánpszihiáterhez is, azt elég sokfelé találsz az országban, igaz nem olcsó, minimum 10e. De ha igazán jó az orvos, segít önmagadra találni.
2010. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!