Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy visszatérő álmom, van...

Van egy visszatérő álmom, van aki érti, mit jelent?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta azt álmodom, hogy egy erdőben vagyok és futók előre egyenesen. Közben az mindig nagyon bennem van, hogy keresek valakit, de azt nem tudom pontosan, kit.

Az álom mindig úgy végződik, hogy vagy lépésen egy szakadékba vagy megfulladok.

Szerintetek mit jelent?


2022. jún. 25. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el valakivel egy erdőbe sétálni, hátha akkor/utána megnyugszol.
2022. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam, de köszi!
2022. jún. 25. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Van benned szorongás - te tudod miért, vagy talán nem is tudod- , de elfojtod és álmodban jön ki. Én ezt tippelném.

Hogy miért pont egy ilyen sztorival, ki tudja?

Én vonatokat szoktam elkésni, vagy pótolhatatlan csomagot rajta felejteni, vagy idegen városból hazaérkezni és otthon azzal szembesülni, hogy semmi sem ott van ahol lenni kéne, a házunk sincs meg.

Fura dolog az emberi lélek.

2022. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az autokorrekciót kapcsold ki!


Talán annyit jelent hogy valami hiányzik az életedből amit nagyon szeretnél és talán tudod is mi az csak elérhetetlennek tűnik a számodra

2022. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!