Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mosolygok önkénytelenül...

Miért mosolygok önkénytelenül egy nagyon kicsit ha rossz hírt olvasok ?

Figyelt kérdés
Gyilkosság, erdőtűz stb. Ilyenkor kicsit mosolyra rándul a szám, pedig nem örülök neki. Jó nem vagyok Teréz Anya, de viszonylag empatikus vagyok, az egész életemet úgy éltem, hogy nem ártom másoknak. Kicsit parának érzem azért.

2022. júl. 1. 23:43
 1/4 anonim válasza:
39%
Nyugodj le a picsába. Lehet telítődtél azzal, hogy minden nap olvasod a szalagcímeket: "megkéseltek egy idős férfit a boráros téren" "megölte családját, majd magával is végzett" stb. Egy idő után már nem rendül meg az ember az ilyen hírekre. Hozzászoktál, ennyi az egész :)
2022. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Örülsz, hogy nem veled történt.
2022. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Én is elvigyorodok mindig. Leszakadt a lába? Félmosoly. Széttépték az oroszlánok? Szégyellős vigyor. A betonba döngölte egy úthenger? Gúnyos röhögés. Kiesett az ablakon, miközben gázpalackot cserélt, és betont érve cafatokra szakította a robbanás? Sátáni kacaj! Nincs itt para! Ezek jó hírek!!!
2022. júl. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia , ez nem azt jelenti , hogy érzéketlen vagy , vagy örülsz ezeknek a híreknek . Vannak akikből ilyen reakciót vállt ki .

Egyszer , amikor meghalt a kutyám a sokktól elkeztdtem nevetni . És ez sokaknál így van akkor is , ha meg tudják egy közeli barátjuk halálhírét .

A 2. világháborúban is jellemző volt . Nem boldogságodban nevetsz vagy mosolyogsz , hanem a sokktól .

2022. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!