Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mostanába...

Miért van az, hogy mostanába mindenkinek tudok segíteni a magánügyi problémáiban és jól sikerül, az én "életem" ha lehet így mondani az meg romokban hever?

Figyelt kérdés
Írt egy lány mailt az elmúlt napokba hogy segítsek neki hogy hogy jöjjön össze egy sráccal.Most kaptam a választ hogy nagyon köszöni és összejöttek.És a srác szerelmes belé.Osztálytársamat is össze tudtam hozni egy sráccal.Neki is sikerült.Én magamon miért nem tudok segíteni?Miért vagyok szerencsétlen?E a dolog kb. 3 hónapja nyomaszt!Lécci segítsetek!:(
2008. dec. 20. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jó, segítünk. amit leírod a problémád, tudunk tanácsot adni, de így mire adjunk?


egyébként az ember mások problémáit (és azok megoldását) jellemzően mindíg tisztábban látja, mint a sajátját.

2008. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész élet ciklikusság, hullámzás, egyszer fenn, egyszer lenn' dolog. Nyilván előtte volt egy boldogabb időszakod, és eztán lesz is!

Picit most tedd félre a többieket, az ő problémáik végül a tiedék lesznek, és leszívják az energiáid. Kicsit most magadra koncentrálj! Meg lesz az eredménye, nem szabad görcsösen akarni (főleg ha 'fiúügy').

2008. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Másoknak mindíg egyszerűbb tanácsokat adni, és ennek egíszerű oka van: az, hogy olyankor kívülről látod a dolgokat, és nem éled bele magad érzelmileg, így a tényeken kívül nincs, ami befolyásoljon. Ellenben a magad esetében az érzelmek általában többet nyomnak a latban, mint a józan ész, és sajnos csak elméletben igaz az, hogy az a jó, ha a szívedre hallgatsz..
2008. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia szivem.Örülök hogy kezdesz ismerkedni az élettel.Bántani fog téged elég sokszor ,de ezért lesznek benne jó dolgok.talán.ezt magadnak kell összehozni.
2008. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd le a problémád. Ahogy te másnak tudtál segíteni - biztos lesz, aki neked is tud.
2008. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ennyien válaszoltatok.Konkrét problémám nincsen csak furcsának tartom,hogy nekem amit tényleg szeretnék pl. boldog lenni azzal a sráccal akivel már régóta szemezek,beszélni vele vagy ilyesmi az nem jön össze.És már anniyra gáz ez z egész.:(
2008. dec. 25. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ez a helyzet...Másoknak könnyebb tanácsokat adni...:S

2008. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez elég konkrét probléma!

Olvass vissza - van már néhány ilyen kérdés.

Ha nem találsz köztük választ (ki van zárva, jó válaszok jöttek) - akkor kérdezz!

2008. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1.: A párkeresés olyan mint a pecázás. Nem árt, ha van egy jó botod, jó csalid hozzá, de azon, hogy hova veted be a horgod, és a szerencsén is nagyon sok múlik.

2.: A saját problémáit az ember nem feltétlenül látja olyan tisztán, mint másokét, mert a saját irányába mindenki elfogult, és nem felülről látja az erdőt.

3.: Nem elég tisztán látni a problémákat, elég bátorság és akaraterő is kell ahhoz, hogy kezelni tudjuk azt.

4.: Ez nem lóverseny. Nem kell kapkodni. Nyugi! Előbb-utóbb a te hajód is befut. Csak ne a reptéren legyél:)

2009. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!