Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért töltök annyi időt incel...

Miért töltök annyi időt incel irodalom olvasásával?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 10:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9%

"Én még nem hallottam olyan nemincelről, akit egy percnél tovább lekötött volna az incel-irodalomnak nevezett hazugsággyűjtemény."


Akkor tessék én ilyen vagyok! Ha csak EGY olyan férfival is beszélgetsz, aki nem Alfahím, akkor megtapasztalod, hogy mi Béták pont azt tapasztaljuk, amit abban a "hazugsággyűjteményben" olvasol. Méretes különbség, hogy én nem nézem le a nőket, csak elfogadom, hogy ők ilyen ösztönlények, régebben ezt nem értettem, most már igen.

2022. júl. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Senior Séf ***** válasza:
93%
Azért, kérdező, amiért a gyomorbajos ember is mindig az emésztésével van elfoglalva. Akinek rendben van a szexuális élete, az nem sok figyelmet fordít mások ilyen irányú tevékenységére. Akinek nincs rendben, azt hiszi, könnyebb lesz neki, ha a sorstársak sanyarú sorsán csámcsoghat.
2022. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

"Akkor tessék én ilyen vagyok! Ha csak EGY olyan férfival is beszélgetsz, aki nem Alfahím, akkor megtapasztalod, hogy mi Béták pont azt tapasztaljuk"


Tehát te önmagadat bétának, vagyis incelnek titulálod. Ez esetben a válaszom nem rólad szólt, hiszen én a "nemincelekről" beszéltem, nem az incelekről...

2022. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

13


A béta nem incel. Az incel inkább omega. A béták simán árlag srácok akiknek vért kell izzadniuk egy nőért.

2022. júl. 15. 17:13
 15/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg mindenki incel, aki ilyen hulye incel nevekkel kategorizalja sajat magat es embertarsait, mint beta meg omega, meg hasonlok.
2022. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15

Pedig ez a természet törvénye.

Mind állatok vagyunk, mégha pökhendiségből “ember” jelzővel is illetjük magunkat. Az ösztönök ugyanazok.

2022. júl. 15. 20:10
 17/28 anonim ***** válasza:
26%
13! A béta nem incel, az az átlagpasi neve, hogy béta.
2022. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%

"Mind állatok vagyunk, mégha pökhendiségből “ember” jelzővel is illetjük magunkat. Az ösztönök ugyanazok."

Téves. Az (is) tesz minket emberré, hogy képesek vagyunk uralkodni az állatvilágban hasznos és onnan örökölt ösztöneinken, érzelmeinken.


"A béta nem incel, az az átlagpasi neve, hogy béta."

Én nem a bétákról beszéltem (legyenek azok bárkik is), hanem konkrétan rólad. Te kategorizálsz így, tehát incel vagy. És tökmindegy melyik kategóriába sorolod magad, bétába vagy omegába vagy fíbe vagy bánom is én, lényegtelen. A lényeg, hogy az incel izé alapján kategorizálod az embereket, ezért vagy incel.

2022. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

18


“ Te kategorizálsz így, tehát incel vagy.”


Te pedig hülye vagy mert fingod nincs az incel szó értelméről?


Incel = involuntary celibate, tehát aki akarata ellenére nem tud szexelni.


Ha úgy lenne ahogy te mondod, hogy csak azért incel mert kategorizál, akkor nem akarata ellenére lenne incel hanem saját elhatározásból.


Jó lenne ha legalább a fogalmakkal tisztában lennél.

2022. júl. 16. 10:15
 20/28 anonim ***** válasza:
96%

&18 Ácsi, ácsi. Az lehet, hogy az első incelek akaratuk ellenére nem tudtak szexelni. De te saját elhatározásból nem szexelsz, mert te nem akarsz szexelni, mert neked valamiért sokkal jobb itt picsogni a gyakorin, mintsem párt, szexpartnert, qvát találni magadnak, hogy szexelhess.

Tehát akkor te valójában nem is incel vagy?

2022. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!