Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért töltök annyi időt incel...

Miért töltök annyi időt incel irodalom olvasásával?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 10:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

20


Én voluntary incel vagyok, mert bár golddiggert kapok és húzok is, de a nők sosem tisztelnének férfiként mert hiányoznak az alfa gének, hiába állok morálisan, tehetségen és intelligenciában ezek felett.

2022. júl. 16. 14:03
 22/28 anonim ***** válasza:
89%
Faterod is alfahím volt, ugye? Anyud apja is az volt. Mindenki alfahím volt, csak te vagy ilyen elcseszett, mindenkit kategorizáló nyomi. Szegényke! Holnap fél tízkor lesz üres tíz percem, akkor majd szólj, hogy sajnáljalak.
2022. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

22


Nyilván nem számítok empátiára, csak az alfa génűeknek jár az ki. Igen, “milyen kár, hogy meghalt, olyan jóképű volt”- lehet gyakran hallani.


Apám alfa volt de nincs garancia arra, hogy alfa gyereke születik. Tudod az öröklődés annál kacifántosabb.

2022. júl. 16. 14:45
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek alfa az apja, legalabbis mindenki alfakent tekint az apjara, ez a termeszetes.
2022. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

24


Sok nője volt, olyan az állkapcsa, testalkata stb.


Nem azért mert apám, hanem mert van szemem.

2022. júl. 16. 15:52
 26/28 anonim ***** válasza:
23%

18! Az incel az a pasi, aki akar, de nem tud párkapcsolatot vagy szexuális együttlétet összehozni önkéntes alapon, már definíció szerint! Nem az, hogy ki hogy nevezi a férfiakat a párkapcsolati piacon elfoglalt helyük alapján! Az incelség nem egy szlenget jelent.

Most ha én párkapcsolat ban élö béta vagyok (az vagyok)hogy lehetnék incel!?🤔


Üdv.11.

2022. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%

"Sok nője volt, olyan az állkapcsa, testalkata stb"


Te nem azert tekintesz a nagy allkapcsu emberekre alfahimkent, mert ok alfak lennenek. Hanem azert, mert hasonlitanak apadra. Ha egy keskeny allkapcsu apad lett volna, akkor a keskeny allkapcsu embereket nezned alfanak.

2022. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

27


“ Te nem azert tekintesz a nagy allkapcsu emberekre alfahimkent, mert ok alfak lennenek. Hanem azert, mert hasonlitanak apadra. Ha egy keskeny allkapcsu apad lett volna, akkor a keskeny allkapcsu embereket nezned alfanak.”


Nem igaz. Ha keskeny állkapcsú lett volna akkor jó eséllyel nem lett volna sok nője, több mint valószínű nem anyám lett volna a felesége (egyik legszebb nő a városban). És akkor is látnám, hogy hogyan reagálnak rá a nők. Ahogy most is látom, hogy minden nő nyitott vele és flörtölős.


Az ember ne legyen vak, sem hülye, a külső a legalapvetőbb dolog az ellenkező nemnél való sikerekben.

2022. júl. 16. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!