Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy barátom sincs. sokan...

Egy barátom sincs. sokan utálnak (?)

Figyelt kérdés
szerintetek milyen vagyok így? egy barátom sincs.. se haver... viszont sokan utálnak mert bosszút szoktam állni az embereken ha engem bántanak. bulizni, inni, cigizni sose csináltam 23 évem alatt...az alkoholt a szervezetem nem ismeri annyira se kóstoltam meg. barátnőm volt egy 3 éves kapcsolatom volt

2022. júl. 12. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem még nem volt barátnőm ezt leszámítva én is veled egy cipőben járok majdnem egy idős vagyok veled, de én nem vagyok bosszúálló az szerintem hülyeség bosszút állni. Hát te valószínűleg elég depis lehetsz és a barátnőd elvesztése is megviselhetett. Szerintem csak magányos vagy nincs ezzel semmi baj ebben a mai világban, de valami hobbit kellene találnod vagy háziállatot mert nem éri meg csak önostorozni magad.
2022. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!