Franciasrac kérdése:

Hogy legyek bátrabb?

Figyelt kérdés
Szóval ma délután sétálni mentünk 3 barátommal Nizza tengerpartján, és ahogy haladtunk, nézegettem két lány felé és úgy láttam az egyikük kb 2-3 mp-ig nagy mosolyt csalt rám, úgy hiszem külföldi volt, sokan voltak körülöttünk, és így nem is mertem hozzámenni, csak tovább sétáltam. Pedig önbizalmasnak éreztem magam, jó kis ingben voltam, napszemüveggel, nem hiszem, hogy csúnyán néztem ki, pedig képtelen voltam egy lépést se tenni az ő irányába, csak udvariasan mosolyogtam vissza és már eltűntem. Mivel gondolkodok rá, ennek sokkal jobb vége lehetett volna, de azért kell bátorság és nem értem mi nem megy. Senkit sem csókoltam meg pedig tudok hogy sokaknak jövök be, csak túl félénk vagyok. Tehát most mit kéne tennem, hogy ez jobbuljon? (16 éves fiú vagyok ha számít).

2022. júl. 13. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nézd meg,ebből tanulhatsz:Félénk vagyok, de hódítani akarok
2022. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod ugye hogy társkeresőn ilyenkor azonnal dickpicet kell küldeni. Nyilván az a megoldás, hogy élőben is mindig legyen nálad kinyomtatott kép a farkadról, és ilyenkor egyszerűen odamész és odaadod a csajnak. Ezzel majd frappánsan megtöröd a jeget és a nő majd látja h milyen jófej vagy.
2022. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább ezt nézd meg.

[link]


Omelette du fromage

2022. júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
#1, az, de néha szórakoztató.
2022. júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül elírtad a település nevét tesó. Nem Nizza volt hanem Olaszliszka.
2022. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!