Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudjam hogy mi szeretné...

Honnan tudjam hogy mi szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl egy erősen depressziós időszakon, teljesen elvesztettem önmagaamat és minden reményt az élethez, semmi motivációm nem volt tanulni, nem voltak céljaim (még most sincsenek) és most nem tudom hogy mi szeretnék lenni, nem tudom hogy merre induljak el a jövőm érdekében, nem tudok semmit.

2022. júl. 14. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen iskolába jársz?
2022. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi sem érdekel, akkor azt gondold végig, hogy mit nem szeretnél.

Mindenféle tudás nélkül 3 műszakban gyárban dolgozni? Gondolom nem. 12 órás műszakban egész nap fel-alá járkálni pincérként? Gondolom szintén nem. Utána vedd figyelembe, hogy mi az ami nem lenne reális cél. Elvégezni gy orvosi egyetemet 0 motivációval? az is kilőve. Ha így végig gondolod a dolgokat, akkor ki fog rajzolódni, hogy milyen irányba érdemes menned.

2022. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!