Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért találom izgalmasnak,...

Miért találom izgalmasnak, félelmetesnek a metrót?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de annyira elfog egy mondhatni szorongás, vagy egy kisebb adrenalin mikor metrózni készülök Budapesten. Mikor már megyek le a mozgólépcsőn a felmere áramló metró szele, illata is ad egyfajta fura érzést. Amikor lent vagyok a megállónál nézem a fekete alagutat, és csak nézem hogy mikor bukkan fel a szerelvény.

Röviden: Valamiért a metró szaga, látványa, rejtelmessége, sötétsége ad egyfajta feelinget, és a metró alagutat is szívesen bejárnám.

(Hozzátenném nem vagyok Pesti, tanulni jöttem fel.)



2022. júl. 19. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert mindenki más is, csak nem beszélünk róla..

Teljesen normális a reakciód.

2022. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is,de nekem nosztalgiából,szeretem a sötét zártabb helyeket,pl. mikor a budapesti vidámparkban voltunk,ott volt a Mesecsónak,a Szellemvasút,a Viharvasút,nekem ezek mind bejöttek gyerekként.
2022. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Sok filmet néztél
2022. júl. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező fiú vagy lány vagy?
2022. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány
2022. júl. 20. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban én is izgalmasnak és rejtelmesnek találtam, aztán tizenévesen Pestre költöztem, és hamar dlmúlt a varázsa. Ha már a mi metróalagútjainkat nem is járhatjuk be, itt van Glukhovskytól a Metró 2033 és két folytatása, posztapokaliptikus, hogy még félelmetesebb legyen ;)
2022. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat metróztam gyerekkoromtól fogva, így már semmi újdonság sincs benne.
2022. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!