Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értem a müködésem miért...

Semuhi kérdése:

Nem értem a müködésem miért van ez ? 26/f igen 26 éves férfi es nagyon gáz ..

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 éve volt egy durva szakitásom döntenem kellett magam épitem vagy biroságra járok évekig hogy megtudjam enyém a gyerek elengedtem nagy önfejlesztésbe kezdtem ... Aztán jött egy lány szakitott énmeg ráirtam bátyjára barátnöjére mert nem akart velem dumalni msr szakitas után át váltottam egy másik üzemmòdba : nem akarod elveszitenk tepersz iszol züllesz.. nem edzel pedig az életed volt az edzés . A kaja a kondi .. csak vagyok itthon szorom a penzt alkoholra probalom az ex baratnom figyelmét felkelteni de nem akarja .. off minden melom még van még itthon lakok de adok le nemtudom mihez kezdjek .. ugy érzem a szerelem érzése irányit és kikalcsol mindent bennem ami én voltam egyedul boldogan

2022. júl. 26. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezt muszáj leírnom. Ha önfejlesztésbe vagy egy kis időt szánj kérlek a helyesírásra, mert borzalmasan nehéz rájönni, hogy mit is akarsz.

Azt akarod mondani, hogy elengedted magad?

Ne ess önsajnálatba, 26 éves vagy még csak! Nem pedig 76, hogy már mindegy legyen.

Vannak barátaid? Akikkel tudnak segíteni? Ha nincs, akkor keress azokat.

2022. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem allj neki tanulni!

Elfeledteti a but banatot, es sokkal muveltebb nokkel tudsz kapcsolatot kezdeni. Arrol nem is beszelve, hogy rajtad is lendit egy nagyon. Motivaljon mondjuk akkor ez.

2022. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyot*
2022. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helyesìrásért bocsi angol billentyüzet 😅 minden posztomnal megirom
2022. júl. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!