Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon szeretem a lányt úgy,...

Vajon szeretem a lányt úgy, ahogy kéne? 18/F

Figyelt kérdés

Volt mikor szülők hatására letiltott és eldobott, utána újra felbukkant és már elég régóta itt van nekem. Elkezdtünk újra találkozgatni de viszont mikor nem látom őt, nem hiányzik. Mindig csak ő szokott hivogatni vagy találkozókat szervezni. Amikor meg ott vagyok vele, folyton hozzá akarok bújni meg puszilgatni akarom őt, alig bírom ki hogy ne szeretgessem meg.

Most akkor szeretem őt??



2022. aug. 1. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Szóval gyakorlatilag az van, hogy mikor pl itthon vagyok, egyáltalán nem szokott nekem hiányozni és alig keresem őt. Ő az, aki szeretne minden héten találkozni és olyankor nyilván csókolózunk, meg minden egyéb.

Ez talán azért lehet, mert a csalódás és stressz miatt kihunyt a szerelmem?

Az érdekes az egészbe mégis az, hogy nem hagynám el őt egyáltalán, és mikor ott vagyok vele olyankor tényleg érzem, hogy meg kell őt érintenem, szeretgetni, stb...

Viszont nem tudom, engem valahogy nem zavarna ha sokáig nem látnám őt.

Mi ez?

2022. aug. 1. 18:41
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem tudom.....

Néha elgondolkozok azon, hogy akik felnőttként a szerelemről és mély érzésekről beszélnek valóban nagyon jó színészek vagy valóban csak egyes emberekből halnak ki ezek.


Amit magammal kapcsolatosan tudok az az, hogy legutoljára 14-15 évesen éreztem és foglalkoztatott, hogy mit érzek a másik iránt.

Olvasni így szép, hogy valaki 18 évesen ezt írja, amit te. Nosztalgikus.


De szerintem senki nem fogja tudni megmondani neked melyik embertípusba fogsz tartozni.

Azt gondolnád döntés kérdése, de én 36 évesen azt gondolom, hogy nem.

Szinte a te korodban a világ egyik leglelkesebb és legérzelmesebb teremtése voltam, ma már egy rendkívül hidegvérű és kőszívű ember lettem. Nem igazán én döntöttem így. Az emberek szeretik elhinni, hogy akarattól függ minden, de az élet az, ami igazán formál minket.


Ha most 18 évesen ezen gondolkozol, akkor még ott van benned a jóság, a potenciál.

Lehet már 28 évesen nem lesz ott semmi.

Már most is vannak jelek, hogy nem vagy igazán oda érte. Igaz még a közömbösség teljesen nincs meg benned, de kezdesz már átállni a másik oldalra.

Szerintem.

2022. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ennek nagyon nem örülök ha ez valóban így van, mert én szeretnék valakivel egy olyan életet leélni, amiben szín tiszta szeretet van.

Persze nekem is van rengeteg hibám


Amit nem értek, hogy ugye mikor vele vagyok és hozzá tudok bújni, akkor tisztán érzem hogy hozzám tartozik és hogy szeretem őt. Alig bírom ki, hogy ne érintsem, csókoljam stb..

Viszont mikor itthon vagyok, nem szokott hiányozni és leginkább ő keres engem.

Ez talán azóta van így, mióta csalódtam benne. Viszont tényleg nem tudnám őt csak úgy elhagyni.

2022. aug. 1. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ugye náluk van az összes pina
2022. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nem arra hajtok :)
2022. aug. 22. 04:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!