Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki szeret, és teljes...

Ha valaki szeret, és teljes mértékben elfogad úgy ahogy vagyok, de én nem szeretem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt valaki, akivel együtt voltam egy ideig.. Igazából semmi baj nincs vele, nagyon kedves lány, jól tudtunk beszélgetni, volt sok közös dolog is, stb. De valahogy nem tudtam szeretni.. Nem tetszett az alaptermészete, a stílusa. Egy idő után nem szerettem vele beszélni. Túl kellene lépnem ezeken, és újra megpróbálnom vele? Az volt még a baj hogy nagyon messze lakott tőlem, de még ezen is túl tudtam volna lépni. Nem tudom, hogy jól döntöttem-e. :( Azt tudom, hogy nem lesz az életben több olyan ember aki elfogad és szeret úgy, ahogy vagyok, már ez is ritkaság volt. Ezért vacillálok.
2013. szept. 20. 14:35
 1/1 harmincharom válasza:
Ha nem szereted, hagyjad, de a kapcsolatot mindenképpen tartsd vele!:D
2013. szept. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!