Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy nem érdekel semmi?

Normális, hogy nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés

Vagy agyon görcsölöm magam vagy lesz*rok mindent. Ez a nagy helyzet. Ez normális? Egyedül csak a pasi érdekel, akibe szerelmes vagyok. Más semmi... Se a suli, se az, hogy mit csinálok ma vagy holnap, se az hol fogok majd tanulni, dolgozni, de már az sem, mi lesz holnap?! Kit érdekel? Ha érdekelne, akkor meg úgy érezném túl késő bármit is eltervezni... De lényegében nem érdekel semmi! És senki..(más)

De nem?

18/L


2010. szept. 22. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ejjj, ez de ismerős... xD De engem még pasi sincs, aki érdekeljen. jelenleg azzal vagyok elfoglalva, hogy túléljem a napokat, habár a letargiámban valószínűleg az otthoniak is közrejátszanak, akik bsztatnak, hogy nem vettek fel, és húzzak melózni, miközben rám támaszkodnak, és nekem kell csinálni egy csomó mindent. Szóval én megértelek, ennek ellenére nem, ez nem normális. A mi korunkban élnünk kéne, de mivel nekem sem megy rendesen, ezért nem tudok mit kezdeni veled. Csak gondoltam megosztom veled, hogy én is szrul vagyok. xD

Kitartás... Előbb-utóbb el fog múlni. Csak ne nyúlj semmilyen gyógyszerhez.

2010. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Á nem vagyok én olyan elvetemült. xD De örülök, hogy megosztottad velem, hogy te se vagy jobban. Amúgy tudom, hogy csak fáradt vagyok. Örülnöm kéne, hogy nincs sok dolgom... Hálisten engem nem basztatnak itthon... csak épp azon agyaltam hogy mi a frásznak tanuljak tovább, ha mindenki azzal jön, hogy rendezvényszervező az van már egy teli zsákkal..más meg nem érdekel. A pasi meg még nem komoly.(bár részemről leolvad a lámpaoszlop is, ha meglátja, hogyan nézek rá..) Hát ennyi. Nekedis jobbulást. És persze csoki az nincs itthon egy darab se..
2010. szept. 22. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
engem se, pedig én már elmúltam 25 is
2010. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok én is. Csak a lány akire nem tudok nem gondolni, sajnos nem akar velem járni, így elég tré feelingű az egész. Te viszont megteheted amit én jelen pillanatban nem: tervezheted a jövőd a pároddal. Csak gondolj egyre többet és többet a szabadidődben pl egy műsor megnézése helyett a jövőtökön. Töprengj el hogy fogtok élni, hol fogtok élni, milyen életmódot stb. Ha elég sokat ábrándozol, akkor fel fog éledni benned a motiváció hogy tegyél is ezért a jövőért és mindjárt érdekelni fog a tanulás is....
2010. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy más is ebben a helyzetben van, mint én.22 éves lány vagyok (hozzáteszem 5 éves kapcsolatom van) de igazán nem érdekel semmi.Valószínű közrejátszik az is, hogy nem találok melót, de amúgy is lesz@rok mindent.Most találtam 1 életcélt, de ehhez mindenképp kellene 1 társ meg némi kp is.Ez az 1 éltet most engem.
2010. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!