Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton rossz kedvem van....

Folyton rossz kedvem van. Semmi se érdekel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig rossz kedvem van, pedig pont most van itt a szünet :S

Nem tudom hogy mit csináljak. Ha valakinek van valamilyen ötlete hogy mitől érezném magam jobban, az kérem írja le!


2010. nov. 4. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tanulj, nem viccelek. nincs annál jobb érzés, mint amikor félájultan zuhansz az ágyba és tudod, hogy hasznosan töltötted a napod. :D
2010. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a tanulást bármi módon próbálom megúszni, mert szünetben tutira nem fogok tanulni

fogalmam sincs hányadikos vagy, de tervezz. tervezd meg, hogy hová szeretnél majd menni ha végeztél ezzel a sulival, nézz utána milyen sulik vannak

amúgy pedig nézz filmeket, vagy sorozatot a neten amit szeretnél megnézni, vagy hallgass zenét ha még nem unod

2010. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálom :)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. nov. 4. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Írj privit,én is így vagyok vele megebszélhetnénk a gonfdjainkat:D 15/l
2010. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem először is a rossz kedv okára kéne rájönni és hogy mi miatt nem érdekel semmi. gyerekkorod? vagy nincsenek barátaid?

Szerintem a legfontosabb az életben saját magadat megismerni. Hát kezd ezzel!

SPORTOLJ! a futás, de bármilyen más sport nem csak vissza adja az élet kedvedet, de emellett önbizalmat és persze a külsőd is megváltozik ;)

VAGY segíts másokon (önkéntes munka) ha nem embereken akarsz,akkor állatokon is lehet vagy környezeteden!

Ismerd meg magadat ezek által is! Tűz ki célokat, tud meg miben vagy jó vagy mi érdekel!

TANULJ, OLVAS!

2010. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!