Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megakarok változni! Hogyan...

Megakarok változni! Hogyan tovább? (15/l)

Figyelt kérdés

Rettentően unalmasnak tartom az életem, és zárkózott is vagyok. Suliból hazajövök, álltalában itthon ülök. Csak a Legközelebbi barátnőimmel vagyok nagyon jól el, de rajtuk kívül nagyon nehéz közel kerülni másokhoz... Főleg, hogy most kerültem középsuliba.

Nem járok bulikba, nem használom ki az életem. Másokkal mindennap történik valami olyasmi, amit ha elmesélnek mindig röhögök, egyszerűen izgalmas az életük. Hogyan kezdjek nyitni a világ felé? Hogyan legyek spontán? Élni akarok! :) Köszi előre is. :)


2010. szept. 23. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kéne már neked egy férfi...
2010. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megválaszolod a saját kérdéseid!

Kezdj el bulikba járni! Keress sok hobbit, amiket élvezel! Sportolj! Flörtölj! Élvezd ki a kamaszkorod!


14/F, akinek már sikerült megváltoznia :)

2010. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. szept. 24. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!