Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összezavarodtam. Mi legyen?

Összezavarodtam. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kezdjek az életemmel, szeretnék fotós lenni, szeretnék jól élni, de nem tudom hogyan. Már csak pár hónap és nagykorú leszek, ergo lassan elköltözök itthonról. Valamiből meg kell éljek, de nem tudom miből. Értek egy két dologhoz már most, de semmiről sincs pecsétes papírom. Van egy saját honlapom is( [link] ), a lelkem van benne, nagyon szeretném ha enyém lehetne magyarország legjobb fotóstúdiója és modellügynöksége. Szeretnék belevágni, csak nem tudom mivel kezdjem. Autoelektrotechnikusnak tanulok, de nem szeretnék az lenni a fotózás a mindenem. Ugyanakkor szeretnék egy kis kávézót, egyet a balatonparton, egyet meg majd ott ahol élni fogok. Barátnőm lelkiekben erősen támogat, de érzem, hogy Ő is tudja ennyi minden nem jöhet össze. Nem vagyok egy gazdag gyerek, ezért sincsenek olyan jó képeim, nincs pénzem egy elfogadható fényképezőgépre, egy 5 évest vettem a nyáron, de átvertek vele egy fontos funkció nem működik benne és ki kéne pucolni az egész optikai részét is. Hirdetem magam az oldalamon, de ha valaki meglátja, hogy nincs rendes tükörreflexes gépem, szerintem ott is hagy. Nem kérek sokat, csak hadd csinálhatnám azt ami jól esik. Szeretnék bejutni az iparművészetire hátha ott sikerülne tapasztalatot szereznem és gyakorlat közben, talán lenne valaki aki alkalmazna. Aki ismer azt mondja, hogy öltönyös munkában tudna csak elképzelni, van beszélőkém az biztos, de fogalmam sincs mit csináljak. Akik dícsérik a képeimet azok szinte mind azért teszik, hogy bíztassanak, de a stílusomat nem tudom megmutatni, mert modellekre lenne szükségem, az meg csak úgy nem terem a fán. Vannak terveim, de kevés vagyok a megvalósításukhoz, valami hiányzik. Velem van a baj? Lehet kicsit értetlenül össze-vissza beszéltem, de nem tudom mit tegyek annyiran rossz most minden. A(z értelmes) válaszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 23. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni -> vegyél jó gépet aztán kezdd el az álmod megvalósítani. Ma már minden ilyenhez lóvé kell és kapcsolatok, nem úgy megy, hogy ezt és azt szeretném. Pénzkereséssel kezdődik, aztán majd jön a többi.
2010. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kellek sehova. Egész nyáron próbálkoztam, de semmi. Nem adom fel csak reménytelennek tűnik.
2010. szept. 23. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj nehogy azt hidd, hogy kifelé menet a gazdasági válságból kapkodnak a diákmunkások után. Annyi van, mint a nyavaja. Próbálkozz tovább, nem kell rögtön feladni. Egy nyár az semmi, valaki 1-1,5 évig is keres. Persze attól függ mik az igényeid.
2010. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én már közel 30 vagyok, de még anyáméknál lakom, és esélyem sincs ennyi pénzből változtatni. terveim nekem is vannak, amikről úgy gondolom hogy működnének, de kezdőtőke nélkül mehetnek a süllyesztőbe.

remélem, te szerencsével jársz. :)

2010. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!