Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Összezavarodtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Összezavarodtam, nem tudom hogy döntsek! (? )

Figyelt kérdés

Próbálom jó röviden leírni:)


Volt egy srác,2évig odáig voltam érte,párszor volt olyan hogy összejövünk,de aztán mégsem.Mindig megbolondított:)


Most több mint 1hónapja,meg ismerkedtem egy sráccal,már volt randi is,4szer:) Azt éreztem hogy vele minden oké lesz,és kezdtem szerelmes is lenni :)


De ma a régi fiút (akiről először beszéltem) láttam,és rám is írt msnen

ezt is írta: *ma is amikor úgy néztél rám szívem szerint odahúztalak volna magamhoz aztán adtam volna egy hatalmas csókot :$ *

Hát nagyon meglepődtem,először nem akartam elhinni,meg úgy voltam hogy lesz*rom,ő már nem érdekel.

De valamiért nem tudok ellenállni :/Pedig próbálok,mert ott az új fiú..:/ Lehet még mindig őt szeretem? nem tudom tényleg:/


Tudom ezt nekem kell eldönteni! De kíváncsi vagyok a véleményetekre, ti hogy döntenétek?


2011. ápr. 22. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
cvsak szimplán kíváncsi vagy hogy mi lenne, de lelövöm a poént: semmi
2011. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindig a szívemre hallgatok ilyenkor, te is hallgass arra :)

de gondolom ha a szívedre hallgatsz akkor a régi fiút választanád,nem?:)

2011. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy menjenek a dolgok egy rövid ideig, ha a régi srác folytatja, akkor gondolkodj újra el.
2011. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régi! Az újat még alig ismered. Csak ne hagyd a réginek hogy megint bolondítson!
2011. ápr. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinte ugyan ebben a helyzetbe vagyok. Én azt csinálom, hogy várok pár hétig. kíváncsi vagyok meddig vagyok, mennyire vagyok neki fontos. És ha komolynak ígérkezik, akkor én is elgondolkodom rajta komolyabban, és ki tudja:)

de az ész és a szív megint csak mást mond:S így nehéz:)

Csak Ügyesen!

2011. ápr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg őket. Aztán dönts. :)
2011. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!