Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért lett ilyen...

Szerintetek miért lett ilyen a világ? (többi lent)

Figyelt kérdés
azt akarom mondani hogy mamára miért nevetik ki azt aki normálisan viselkedik?? miért van az hogy ma mára egy kedves normális lány nincs a földön? (ritka meg fiúk is) mára nagyon rossz hogy el megyek a suliba és attól kell félni hogy nem e kötnek beléd..
2011. okt. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Változik a világ. Az szerintem borzasztobb lenne ha minden ugyan olyan lenne és semmi se változna. persze ebbe is van jó meg rossz inkább keresd a jót benne.
2011. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek én is.
2011. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen sokszor elgondolkozok, hogy miért van ez, hogy akárhova megyek(pláne ismeretlen közösségbe)mi lesz? Milyen emberek fognak várni? Mert alig ismerek "normális" embert avagy alig látok ilyet az utcán vagy akárhol, csak, azt látom, hogy az egyik kineveti a másikat és ott köt bele ahol tud, meg ilyenek.
2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem régebben is ugyanúgy voltak verekedések az iskolában,csak más felálással és talán több józansággal...talán becsületességel is...
2011. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem... Nem volt ez régen ennyire így.

Nagyon sokat változott a világ ilyen téren így 4-5 év alatt kb. =/


18/L

2011. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Walk With Me ***** válasza:
100%

Mert ma már nincs becsület, tisztesség, erkölcs. És itt nem arra gondolok, hogy mindenki járjon templomba, vagy legyen teljesen önzetlen vagy Szent, hanem egyszerűen legyen ember. Engem azért közösítettek ki középiskolában, mert nem piáltam, nem cigiztem, nem voltam benne az ilyen "pasis" témákban, hogy foci, kocsik, nők (akiket csak dugható húsnak néznek) stb... engem egyszerűen más, összetettebb dolgok érdekelnek. Nem szóltam be senkinek, nem néztem le másokat, inkább ők csinálták ezt velem. Egyrészt szerintem ez az egész a média, másrészt pedig a szülők hibája. Média, mert azt közvetíti, hogy: Lány, Te legyél ribi, legyen kint a segged melled, viselkedj úgy mint valami buta hercegkisasszony, és akkor sikeres leszel. Fiú, Te pedig legyél kigyúrt, menő ruhákat hordó, káromkodó keménylegény, aki megdug minden előbb felsorolt hecegkisasszonyt, és akkor Te leszel a menő. Elég belenéznetek ebbe a ValóVilág nevezetű valamibe, hogy lássátok milyen példa van a tizenévesek képébe tolva.

Szülők hibája pedig azért, mert nem veszik észre, hogy milyen torz gyerekeik vannak, vagy csak nem érdekli őket, de akkor viszont minek nekik gyerek? Pl. nem hiszem el, hogy annak többezer, Facebookon fehérnemüben pózoló, csücsörítő 14-17 év közötti lánynak nem látták a képeit a szülei. Mégsem szedetik le vele, vagy nem nevelik meg, hogy kislányom ezt így nem kéne... Az is lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, vagy mi, de szerintem gáz.


20/F

2011. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Mert vannak az ún. "korszakalkotó" emberek. Bieber, Fluor, MM meg az egyéb rakat nyomorék akik terjesztik azt az eszmét amit a mai fiatalok követnek. A sok szar diszkó ahol a "zenének" titulált mosógépzörgésre riszálják magukat. Sajnos ezek az emberek vannak többségben és elnyomják a normális öntudattal rendelkező embereket. Megnyugtatlak hogy vannak még normális emberek. Igen, vannak akik kiröhögik őket. Akik kinevetik őket azokat bizony ívelten kell leszarni.

Annyi pozitívuma van ennek az új irányzatnak hogy könnyebben szeparálhatóak az embertípusok. Ránézel egy srácra akin rózsaszín póló és flitteres pulcsi van ráadásul a térdén hordja a gatyáját akkor tudod hogy egy ilyen szánalmas emberrel állsz szemben. Ránézel egy csajra akin 10-20 kiló smink van és olyan szerkóban van hogy ennyi erővel egy latex overált is felhúzhatott volna és egyből el meg tudod mondani hogy ez is csak egy, a sok hulladék közül. Ránézel egy lányra akinek mondjuk lila a haja és az öltözködése teljesen rendben van és tudod hogy egy normális ember aki rendelkezik saját egyéniséggel.

2011. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bieber, Fluor, MM?ezek kik? :)

Igen a valóvilág egy mocsadék,Én személy szerint nem nézem,egyszer belenéztem 5 percet,hát ez gyalázat!!!A másik meg ott a barátokközt,abbi is csak kur válkodás lopásn csalás hazudás,ezeket miond hajnali 2re tenném át amikor elalszanak a pattanásosak...

Azt bírtam én is hogy a normálisakat minek fogja ki magának anagyszájú?bírom ilyenkor senki nem veszi észre hogy mekkora lúzer az az ember aki egy nála sokkal gyengébbet szemel ki és azt cseszteti,bezzeg a nála nagyobat meg nem merik mert kis gerinctelen férgek...Tényleg az ilyen embereknek a szülei hol vannak?Hol vannak mikor azt látom hogy a kis 8 éves takon y cigivel a kezében rohangál...A kislányokat is hogy merészelik kirívó ribi ruhákban kiengedni az utcára???Fertőzőtt a világunk!!!Tv,internet,mobiltelefon,ezeket mind meg kéne szüntetni!!!

2011. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!