Evészavarom van?

Figyelt kérdés
Már közel 1 éve nem eszek rendesen. Minden egyes nap maximum 1000-1100 kalóriát eszek, amit számolok. Minden ételnek megnézem a kalóriáját, zsír tartalmát. Minden étkezésem előtt, közben után bűntudatom van, és van, hogy sírok. Nagyon nem szeretem az alakom, kövérnek érzem magam. Mások mindig azt mondják, hogy vékony vagyok, de nem hiszek nekik. A BMI értékem is folyton nézem, és, bár normált mutat, addig nem érzem jól magam, míg nem a soványt mutatja. Folyton mérem a súlyom, van, hogy napról napra 5 kilót hízok/fogyok.....Előre is köszönöm, ha valaki válaszol, vagy érti mi ez és elmagyarázza :)

2022. szept. 14. 18:22
 1/1 anonim válasza:
És testképzavarod is valószinűleg, ha mások egyöntetűen azt mondják, hogy sovány vagy, de te kövérnek látod magad, de nem vagyok szakember. 5 kg-on belül meg naná, hogy ingadozik a testsúlyod, ha összevissza eszel. Egy éven keresztűl nem hiszem, hogy túl lehet élni 1000 kcal-val (ha csak nem vagy kórósan túlsúlyós), de semmi adatot nem írtál a paramétereidről (BMI, nem, kor, tömeg, magasság, derékkörfogat stb.).
2022. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!