Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evészavarom lehet? Hogyan...

Evészavarom lehet? Hogyan gyógyuljak ki belőle?

Figyelt kérdés

Reggel mikor felébredek, minden nap elhatározom, hogy egészségesen fogok étkezni és mértékletesen. Délig kibírom de a nap többi részében éhes vagyok és ennem kell, ha nem vagyok éhes akkor is. Utálom magam e miatt. Szinte alig eszek rendes ételt, mert mire elkészítem elmegy a kedvem tőlle, hanem inkább egész nap csipegetek. Miután megettem valamit jön a lelkiismeret furdalás, ezután megint az evés majd újra a lelkiismeret furdalás.

Persze túlsúlyom van, szültem 8 hónapja és most borzalmasan érzem magam a bőrömben, de semmi sem motivál még az önutálat sem, hogy normálisan egyek, mióta a baba megvan meg alig ülök le normálisan enni pedig lenne rá időm mert szegény gyerek nagyon jó baba.

Mit tegyek, hogy kattanjon valami a fejemben és egyek normálisan. Próbáltam még a bevásárláskor nem veszek édességeket stb. de hát közel a sarki bolt. Ha nem eszek csak arra tudok gondolni míg ki nem megyek a konyhába harapni valamit. Csak azon jár az eszem. Mintha boldoggá tenne pillanatnyilag, de utána jön a borzasztó önutálat. Az esték is nehezek mert olyankor fürdés van, és látom magam meztelenül a fürdő szoba tükrében.


2022. júl. 7. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok a gyorsan felszivodo szenhidrat, amiktol hamar ujra ehes leszel. Ami viszont keves az az akaratero es a kitartas. Meg soha senki nem valtoztatott drasztikusan semmit pozitiv iranyba akaratero es kitartas nelkul
2022. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs evészavarod. Lusta vagy, unatkozol és össze-vissza eszel. "Próbáltam még a bevásárláskor nem veszek édességeket stb. de hát közel a sarki bolt." Na és, önfegyelemről nem hallottál?
2022. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!