Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Holotróp- vagy transzlégzést...

Holotróp- vagy transzlégzést próbáltátok?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

#meditáció #belső utazás #transzlégzés #blokkoldás #Holotróp légzés #Stanislav Grof
2022. szept. 20. 22:14
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésben szereplő baromságok létezésére. De látom, súlyos memóriazavarod van, így beidézem:


"Holotróp- vagy transzlégzés"

2022. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
A grafitrúd melletted ívfény :D
2022. szept. 21. 17:12
 33/51 A kérdező kommentje:
Na megyek kajcsizni, majd ha van kedvem holnap folytathatjuk. :D
2022. szept. 21. 17:14
 34/51 anonim ***** válasza:
0%
Zaba közben el ne felejts keresni bizonyítékot, kislányom.
2022. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim válasza:
57%

Na ez tetszett, felvidított 😊

Te kötekedő troll hol láttad hogy állított volna valamit? Egy kérdést tett föl, tényleg elég setét az életed..

2022. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Igazából csak vicc volt.
2022. szept. 22. 17:30
 37/51 A kérdező kommentje:
Ezek ilyen mondások, netről szedtem.
2022. szept. 22. 17:31
 38/51 anonim ***** válasza:
81%

Na először is...

Kedves kérdező,ezen írások után-hiába is meditálsz,transzlégzel-egyaltalán nem vagy fentebb azoknál a jelzőknél,amiket az első válaszadóra aggattál.

Javaslom meditálj még néhány évet, hogy túljuss ezen a kicsinyes viselkedésen,ez senkinek sem áll jól.


Kedves válaszadó

Megértem, hogy nem hiszel az ilyen dolgokban,jogosan vársz bizonyítékot ezekre a dolgokra.

Erre csupán annyit tudok mondani,amit a mesékben is írnak:ha nem hiszed,járj utána.

Bevallom én is szkeptikus voltam ezen a területen.

(A szkeptikus kicsit túlzás, inkább úgy kellett volna fogalmaznom, hogy nem hittem benne,de nem is tagadtam a létezését/hatását ezeknek a dolgoknak) Néhány hónapja viszont én is elkezdtem kísérletezni ilyen dolgokkal és tapasztalatból mondom, hogy nem hülyeség, tényleg van benne valami.

Közel sem vagyok mester,de tényleg érdekes utazás.


Holotróp és transzlégzésről még nem hallottam,de utána nézek.

Én a gateway gyakorlatokkal kisérletezem. Ha gondolod nézz utána,bár egy kis angol nyelvismeret nem árt hozzá.

És mégegyszer kedves kérdező,javaslom,jobban merülj el önmagadban és másokban,a javadra fog válni.

2022. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
#38 Igen igazad van. Köszi majd akkor elfogok merülni ma magamban.
2022. szept. 28. 18:54
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
De kár, hogy így szét lett offolva ez a kérdés, pedig engem érdekelne a téma!
2022. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!