Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy már...

Miért érzem azt, hogy már nincs értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Unalmas az egész életem, azt érzem, hogy nincs értelme, hogy éljek

2022. okt. 2. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust, vagy esetleg menj el a pszichiátriára, valószínűleg depressziós vagy, ott majd tudnak segíteni rajtad.
2022. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Találd meg az értelmét, ha tényleg ennyire el vagy már szomorodva akkor nem veszíthetsz semmivel. Boritsd fel az egészet úgy ahogy van, a lényeg hogy zökkenj ki a monotonitásból. Csináld azt ami csak eszedbe jut es úgy gondolod hogy jól esne.
2022. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg tudok segíteni, ha kicsit bővebben leírod, hogyan jutottál ebbe az állapotba, miért pont most írtad a kérdést, milyen körülmények között élsz, stb.
2022. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tanuló vagyok, középiskolába járok.
2022. okt. 4. 18:40
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as mire vagy még kíváncsi?
2022. okt. 4. 19:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Van esetleg valaki, akivel tudsz erről beszélgetni? Pl iskolapszichológus, barát, lelkivezető?
2022. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából van egy olyan ember aki jobban barátom, vele szoktunk beszélni heti 1X kb., mert neki is suli van még minden (nem egy suliba járunk) és ő pár évvel fiatalabb nálam
2022. okt. 4. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromban én is nagyon unatkoztam. A felnőtté válás nem egyszerű. És szerintem sokan vannak így ezzel. Gondolod, hogy ha valamilyen közösségbe kerülnél, az segítene? Vagy van valamilyen problémád, amit szívesen megosztanál másokkal?
2022. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom
2022. okt. 5. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Hmm. Itthagyom ezt neked, hátha találsz valmit, ami tud segíteni. [link]

Sok sikert!

2022. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!