Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom elhinni, hogy...

Miért nem tudom elhinni, hogy engem is szerethet valaki?

Figyelt kérdés

Nemtudom elfogadni, nemtudom elhinni, nemtudom felfogni, hogy engem szerethet 1 lány is, pedig vélemények szerint nem vagyok ronda és volt már 5 barátnőm (nem tudtam felfogni ezt náluk sem, azért lett vége) :(

16/F


2010. szept. 26. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted önmagadat. Ha saját magadat szeretnéd, akkor már tudnád hogy miért szeretnek mások :)
2010. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés az önbizlamad. Szerintem szedd össze a jó tulajdonságaidat, és kezd el értékelni önmagad. Csak az tud igazán másokat szeretni, aki magát is szereti.:)
2010. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

uristen ma pont ezen gondolkoztam énis, hogy létezik-e egy olyan srác aki szerethet engem

pedig nekem van önbizalmam:D

2010. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na hát én ugyan ez vagyok lányban... bár most sokat változtam külsőleg belsőleg, sokat dícsérnek és most már észreveszem, hogy egyre többen kedvelnek.

de 1x egy haverom odaállt elém és közölte, hogy szeret... na hát én mivel nem tudtam elképzelni sem ,hogy mi a fenét szerethet bennem, mert se szép, se okos nem vagyok különösebben akkor a szeméberöhögtem és ő nagy meglepettségében egy szót sem tudott szólni. aztán megkérdeztem tőle, hogy ugyan már mit kedvel bennem erre azt monda, hogy nem tudja, csak van bennem valami és kész. erre megint a szemébe röhögtem szegénynek és ekkor végképp nem értett. a vége az volt, hogy mivel egyikőnk sem értette a másik reakcióját fogtuk magunkat témátváltottunk és felmentünk a szobámba vivát nézni (oszt.kir. volt) és soha többet nem jött szóba.

de nemtudom, én sem tudom elhinni, hogy van bennem mit szeretni, vagyis inkább fogalmam sincs, hogy mi az, pedig volt már barátom, de azthiszem ő is emiatt lépett le, mert nem tudtam elhinni, hogy szeret.

Anyám szerint valami önérétkelési problémám lehet... már dilidokihoz is megpróbált 1x elvinni. szóval lehet, hogy mindkettőnknek önérétkelési problémáink vannak azért nem tudjuk elhinni...

2010. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt neked 5 barátnőd...

Legfeljebb amikor a hurkapálcádat rángattad olyan agresszíven, hogy már képzelődtél:)

2010. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!