Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A duci emberek miért nem...

A duci emberek miért nem tudják elhinni, hogy tök rendben vannak?

Figyelt kérdés

Az egyik legigazabb mondás az az, hogy : " A szomszéd udvara mindig zöldebb " . Mindenki azt akarja, ami belőle hiányzik : ha göndör a hajad simát akarsz, ha alacsony vagy magas szeretnél lenni, ha szegény vagy miért nem vagy gazdag, ha magányos vagy szeretnél partikirály lenni, ha félénk vagy bátrabb szeretnél lenni, stb. stb.


De egyszerűen elképesztő, hogy még mindig a legtöbben nem vették észre, hogy valójában SENKI sincs komplett megelégedve magával és hogy valójában senkit sem érdekel jobban, hogy a másik hogy néz ki, mint az , hogy saját maga hogyan néz ki. A másokról alkotott véleményünk 80%-ékban valójában a másik kisugárzásától függ, mert annyira elvan mindenki saját magával és mégis mindenki azt hiszi, hogy a világ őt figyeli.


Másrészt pedig , az első gondolatomat folytatva, a testesebbek szeretnének karcsúbbak lenni és forditva. Megint ugyanaz : MIÉRT rágódik mindenki azon ami nincs, ahelyett, hogy merjen 1 dologban különbözni 1000 embertől és mégpedig abban, hogy elfogadja saját magát ?! Miért nem lehetséges ez ? Hiszen úgyis 10-ből 9 elégedetlen + az emberek 97%-a saját magával bajlódik leginkább, akkor miért van az, hogy majdnem minden duci vagy alacsony vagy ' tudom is én milyen személy ' mindig csak parázik és irigykedik belül és hasonló érzelmekkel van tele ?


2010. jún. 21. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Ne is higyjék el mert a túlsúly egészségtelen.
2010. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A túlsúly egészségtelen bizonyos határokon kivül


Ezenkivül meg Amerikában készült számos felmérés, hogyha egy személy rendszeresen sportol+ naponta 3-4 adag zöldséget/gyümölcsöt megeszik, az életét 30 évvel meghosszabbitja, függetlenül attól, hogy mennyire kövér lenne

De ebbe ne menjünk bele, mert úgyis itt mindenki jobban tudja


Maradjunk annyiban, hogy a kóros elhizás és a testesség között különbség van, az utóbbi nem jelent veszélyt egészségügyi szempontból

2010. jún. 21. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert elhiszik a tv-ből,plakátokról,újságokból áradó maszlagot! Azt sulykolják az emberekbe,hogy aki vékony csinos az lehet tökéletesen boldog.
2010. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
azért még mindig nagyobb az esélye betegségekre egy 'testes'nek mint egy normálisnak...
2010. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó a felfogásod, kár, hogy én ezt nem bírom követni...


Én utálom magam, nem tetszem magamnak (nem azért, mert a tévében vagy az utcán mást látok), pesszimista csaj vagyok, holott sokan mondogatják, hogy nem kellene, mert nem nézek ki rosszul (Szerintük!), megvan mindenem, stb...

Nem bírom felfogni és kész, ilyennek születtem.

Sok kövér ember azt mondja, hogy ő elfogadja magát, meg nem érdekli, legalább van mit fogni, de nem hiszem el, hogy ők ki vannak békülve magukkal! Belül tudom, hogy nagyon is zavarja őket, csak leplezik. A túlsúly nem egészséges...

Én azoktól az emberektől vagyok rosszul, akik 40kg-ot nyomnak, és fogyni akarnak... -.-' Utálom az ilyen pcsákat. -.-'

2010. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó, de most hagyjuk a betegségeket, a dohányzásnak, alkoholfogyasztásnak és kábitószerezésnek duplán károsabb hatása van
2010. jún. 21. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Az a probléma, hogy a környezetük nem tartja őket szépnek.

Hiába mondogatom én magamnak, hogy tök jó nő vagyok, ha a kutya nem néz rám, mert nem vagyok pamelaanderzon.

A másik:bemész egy butikba és minimum kinéznek, mert M-es a legnagyobb méret náluk.Aki már egy számmal nagyobbat hord, az akassza fel magát?!

Sajnos nagyon felszínes világban élünk.Csak akkor viszed valamire, ha megfelelsz a trendeknek.

2010. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért most őszintén, esztétikus egy kövér ember? Természetes? Nem hinném. Lehet tök jó fej, jó ember, de miért hazudjon a többi ha valóban nem szép látvány?
2010. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Más egy molett, egy duci, meg aki szétfolyik. Bunkókáim.
2010. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
média...
2010. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!