Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy feladtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy feladtam a párkeresést. Hogy tudnék újra bízni bárkiben is vagy elhinni hogy mégis szerethet még valaki?

Figyelt kérdés

3 évig nem volt senkim, annyira megszenvedtem egy kapcsolatot. Aztán elkezdtem újra ismerkednei és azóta folyamatosan koppanok megint. Kezdem úgy látni hogy semmi értelme, lehet hogy nem mindenkinek való egy komoly kapcsolat. De úgy érzem, hogy kész vagyok rá és nyitott is és mégsem sikerül. Megismerkedek valakivel és egy-két hónap után vége. Nem tudom mi lehet velem a baj. Nem teszem irreálisan magasra a mércét, de azért néhány alapdologból nem adok lejjebb sem, az is biztos, mint ahogy az is, hogy egyéjszakás kalandok sem nekem valók.

(30 éves nő vagyok.)


2010. jan. 9. 09:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Dugunk?

(31 éves férfi vagyok.)

2010. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen pasik miatt ment el részben a kedvem az egésztől...
2010. jan. 9. 10:06
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem nézz magadba. Lehet, ez most keményen hangzik, de nem minden esetben a pasik a hibásak. Lehet, hogy valamit mindig elrontasz a pasiknál, valamit ami zavarja őket, és ezért fulladnak kudarcba 1-2 hónap után a kapcsolataid!

Tarts egy kis önelemzést, tudom, ez nem valami vidám és jó dolog, de hosszútávon lehet hogy jobban jársz. Ja, és ne keress görcsösen, az sem vezet semmi jóhoz. Csak nyugisan, lazán. 22/L

2010. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Önelemzés? Folyamatosan ezt csinálom. Tudom, hogy hosszú ideig elrontottam dolgokat kapcsolatokban, de amikre rájöttem, azokra már nagyon figyelek, hogy ne úgy viselkedjek. Nem azt mondom, hogy csak a pasik a hibásak, de az sem lehet hogy mindenért és mindig csak én. Valamit rosszul csinálok, ezt tudom, de nem jövök rá hogy mit. Nem akarom görcsösen, nem vagyok túl ragaszkodó, sőt inkább az volt a gond, hogy látszólag egyáltalán nem voltam, de most már erre is nagyon figyelek. Külsőleg nem érzem hogy nagy gond lenne. nem vagyok csontvékony (de kövér sem), de akik modelleket keresnek, azok úgysem engem találnak meg és nekem is a mackósabb, férfiasabb fiúk tetszenek. Elegáns, csinos vagyok öltözködésben, az ápoltság maximálisan fontos minden téren.

Télnyleg jó lenne megtudnom mi a gond azokon kívül amit tudok, de eddig még nem jöttem rá. (A nehezen kötődésemet és az önbizalomhiányomat tudom, de ezeken keményen dolgozok és aki nem ismer igazán ezeket nem is gondolja rólam.)

2010. jan. 9. 10:22
 5/27 A kérdező kommentje:
Amúgy volt két hosszabb kapcsolatom is (másfél és két év), szóval azért ki lehet bírni mellettem hosszabb ideg is, de mégsem jött össze az sem.
2010. jan. 9. 10:23
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok...

Bocs, csak kíváncsi voltam valamire, nem szoktam így ismerkedni.

Egy egyszerű kérdésen kiakadtál és hozzátetted, hogy pont az ilyen pasik miatt...

Mi pasik nem mindig érzelmi úton működünk...Mint ahogyan állítólag Ti nők működtök...

Ezzel tisztában kell lenned és nem önelemezni kell magadat, hanem kevesebb szerelmes filmet vagy romantikus könyvet lapozgatni.

Egy férfi akkor érzi magát tökéletes társnak, ha a nőjét ki tudja elégíteni(nem lelkileg) és ez kölcsönös. Utána lehet komolyabb dolgokról beszélni...

Valami baj pedig van, amiért nincs állandó kapcsolatod...

Szerintem 1-2 volt pasihoz nem ártana visszamenni megkérdezni, hogy mit rontottatok el közösen...

Érdemes lenne indulatok nélkül megbeszélni a problémákat egy-két volt pasival, és a válaszaikból összegyúrni egy olyan Én-t, ami nagyjából közelít ahhoz amivel meg tudod hosszabbítani a kapcsolataidat.

2010. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ja és nem mindig mindenért Te vagy a felelős!!!

De néha bizonyos dolgokat el kell nézni egymásnak, ha két ember együtt él...

Még mindig az első vagyok...

;)

2010. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Utána lehet komolyabb dolgokról beszélni..."


Aha, akkor itt a probléma....Csak nem tudom hogy bennem vagy a mai divatban. Nálam a beszélgetés megelőzi a szexet. Szeretem tudni azt, hogy a szex után nem lép le a pasi és nem csak arra kellettem neki, hogy legyen egy jó éjszakája. Állítólag semmi baj velem az ágyban, nem hiszem hogy ez lenne a probléma. Ha pedig az hogy előbb szexelek valakivel, mint bezsélgetek, akkor viszont a pasi nekem nem kell.

Nem olvasok romantikus regényeket, kinőttem a 13 éves rózsaszín korszakból, vagy talán nem is volt olyanom.

2010. jan. 9. 10:45
 9/27 A kérdező kommentje:

"Ha pedig az hogy előbb szexelek valakivel, mint bezsélgetek, akkor viszont a pasi nekem nem kell."


Ez egy kicsit értelmetlenre sikerül, szóval mégegyszer nekifutok:


Ha pedig az az elvárás, hogy előbb szexeljek valakivel, mint komoly dolgokról is beszélgessek, akkor viszont az a pasi nekem nem kell.

2010. jan. 9. 10:46
 10/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam volt barátaimmal beszélgetni erről, de nem kaptam értelmes választ, csak olyat amit én is tudtam (pl. hogy sokáig súlyosan munkamániás voltam és kevés időm volt az adott kapcsolatra vagy nehezen nyíltam meg úgy igazán bizalommal, de ennek meg komoly előzményei vannak) vagy mellédumálást.
2010. jan. 9. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!